Студенти з Вінниччини привезли перемогу з чемпіонату з веслування

12:21 14.07.2023

Ладижинські студенти привезли перемогу з чемпіонату України з академічного веслування - здобули на змаганнях третє місце.

Про це 14 липня інформує Ладижинський фаховий коледж Вінницького НАУ.

У Києві відбувся Чемпіонат України з академічного веслування серед юніорів. Дуже приємно, що на п’єдестал пошани піднялись студенти Ладижинського фахового коледжу, які виступали в одному екіпажі й у класах човнів “Четвірка без стернового” вибороли призове III місце, - йдеться у повідомленні.

Один зі спортсменів - студент третього курсу відділення «Електрифікація та автоматизація сільського господарства» Богдан Мельник, батьки якого, до речі, також навчалися в Ладижинському коледжі.

Як розповідає Богдан, він займається академічним веслуванням вже п’ять років і те що йому цьогоріч вдалося потрапити до трійки найкращих вважає потужною перемогою. До Києва з’їхалися спортсмени з різних регіонів України. Протягом трьох днів перегони проводились на річці Дніпро. Дистанція, яку треба було подолати, складала два кілометри. Суперники були дійсно сильні. Тож тим приємніше була перемога.

В планах у юнака подальші заняття спортом та досягнення чергових спортивних висот.

Нагадаємо, у селі Сокілець завершився Особистий чемпіонат України з веслувального слалому серед юнаків та дівчат 2009-2010, 2011-2012 років народження та молодші. Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивній школі №2 продемонстрували вправність на відвідному каналі річки Південний Буг та вибороли 6 золотих, 5 срібних та 7 бронзових медалей.