Стрижавську громаду з робочим візитом відвідав почесний консул Латвії

Стрижавську громаду з робочим візитом відвідав почесний консул Латвії

17:33 06.05.2024

Відбувся робочий візит почесного консула Латвії до Стрижавської громади.

Голова Стрижавської громади Михайло Демченко поспілкувався з почесним консулом Латвії Ігорем Скоромним, другим секретарем, заступником голови місії з політичних та економічних питань Посольства Латвії в Україні Крістапсом Пурмалісом та представником Латвійського агентства інвестицій Айнарсом Межулисом.

На зустрічі обговорили питання проведення бізнес-форуму для представників бізнесу України та Латвії. Захід буде корисний для комунікації та взаємодії державних органів, представників великого, середнього, малого українського бізнесу, громадських об’єднань підприємців, іноземних інвесторів, - інформують на сторінці Стрижавської громади.

Стрижавську громаду з робочим візитом відвідав почесний консул Латвії

Голова громади Михайло Демченко розповів почесним гостям про те, що Стрижавська громада виграла три гранти в межах Програми з відновлення України, що фінансується Європейським інвестиційним банком. Підписані тристоронні угоди між Міністерством фінансів, Міністерством інфраструктури України та Стрижавською селищною радою про передавання коштів позики на безповоротній основі. Маємо на території громади перспективні підприємства, фермерства.

Участь нашої громади у бізнес-форумі - це налагодження корисної співпраці з підприємствами Латвії. 

Підтримка українського бізнесу в умовах війни - дуже важлива: це збереження робочих місць, створення нових та стабільна сплата податків. Продовжуємо працювати, - наголосив голова громади Михайло Демченко.

Нагадаємо, з робочим візитом наше місто відвідали представники французького міста Діжон і регіону Бургундія-Франш-Конте. Міжнародні партнери зустрілися з Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим та головою Вінницької обласної Ради Вячеславом Соколовим, щоб спланувати подальшу децентралізовану співпрацю між нашими містами. 

Читайте також

18 червня на Стрижавському родовищі будуть лунати вибухи
Детальніше
Про мир в Україні та меседжі для рф: головні заяви саміту у Швейцарії
Детальніше
Сергій Моргунов представив Вінницю на Конференції з питань відновлення України в Берліні
Детальніше
Байден і Зеленський підписали безпекову угоду між Україною та США
Детальніше
Вінницька делегація в Ukraine Recovery Conference та обмін досвідом з Берліном: міжнародні новини
Детальніше
Вінниця продовжує пошук міжнародних партнерів для реалізації корисних проєктів у громаді
Детальніше