Стрижавська громада знову у жалобі - на війні загинув мужній захисник

Стрижавська громада знову у жалобі - на війні загинув мужній захисник

14:58 01.11.2023

Ще одна сумна звістка надійшла у Стрижавську громаду. 2 листопада о 10:30 у Стрижавці вшанують земляка Миколу Дорошенка живим коридором та проведуть в останню дорогу.

Микола Дорошенко загинув 27 жовтня, потрапивши під обстріл внаслідок боєприпасу з квадрокоптера противника в районі Лиман Перший Куп’янського району Харківської області.

Шикуємося від початку центрального мосту Стрижавки до селищної ради. Там, на центральній площі, відбудеться церемонія прощання. Поховають воїна на кладовищі Коло-Михайлівка, вул. І. Піддубного, - інформує Стрижавська територіальна громада.

Назавжди 50...

Герою було 50 років. Він народився 25 серпня 1973-го. Закінчив Стрижавський ліцей №2. Навчався у професійно-технічному училищі на кухаря, трохи попрацював за спеціальністю. Служив в армії у Львові.

У молоді роки працював на українсько-голландському підприємстві "Бізнес-Про" та Вінницькому орендному підприємстві комплектації "Агромашкомплект". Наступну частину життя був будівельником.

У травні цього року Миколу Дорошенка призвали до лав Збройних Сил України. Проходив навчання з військової підготовки у Франції. Був гранатометником 2 відділення 3 взводу 1 стрілецької роти військової частини А4828. 

Щиро співчуваємо синові Героя Артему та всім близьким, з якими розділяємо втрату.

Нагадаємо, трагічна звістка прийшла в Студенянську територіальну громаду - жорстока війна забрала ще одне молоде життя. Мужньо боронячи рідну землю від російського агресора, загинув Хупченко Віталій Анатолійович.

Читайте також

Загинув під Тернами Уланівська громада в жалобі за воїном-захисником
Загинув під Тернами: Уланівська громада в жалобі за воїном-захисником
Детальніше
Повний кавалер ордена Богдана Хмельницького з Вінниччини отримав звання генерала
Повний кавалер ордена Богдана Хмельницького з Вінниччини отримав звання бригадного генерала
Детальніше
У Вінниці шукають новобранців до 35-ї бригади морської піхоти
У Вінниці шукають новобранців до 35-ї бригади морської піхоти
Детальніше
У Бершаді приспустять прапори — громада прощається із молодим воїном-захисником
У Бершаді приспустять прапори — громада прощається із молодим воїном-захисником
Детальніше
У Томашпілі родині вручили орден загиблого воїна-захисника
У Томашпілі родині вручили орден «За мужність» загиблого воїна-захисника
Детальніше
Позивний «Палій»: Вінниця в останню путь проводжає 29-річного заступника командира мотопіхотної роти
Позивний «Палій»: Вінниця в останню путь проводжає 29-річного заступника командира мотопіхотної роти
Детальніше