Статут вінницької дитячої інфекційної лікарні чекають зміни

Статут вінницької дитячої інфекційної лікарні чекають зміни

12:05 14.05.2021
97

13 травня під головуванням Ігоря Грубеляса відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів.

Участь в засіданні взяв заступник голови облради Ігор Івасюк та начальниця управління соціально-гуманітарної політики виконавчого апарату облради Людмила Грабович. 

Комісія заслухала інформацію “Про хід виконання Обласної комплексної цільової програми - підтримки учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС на 2016-2021 роки, затвердженої рішенням 37 сесії обласної Ради 7 скликання від 4 грудня 2018 року №705, за 2016-2021 роки” та відправила на доопрацювання низку проєктів рішень.

Одноголосно члени комісії підтримали проєкт рішення “Про внесення змін до Статуту Комунального некомерційного підприємства “Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня Вінницької обласної Ради”.

Як пояснила директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Ольга Задорожна, це базовий заклад, який надає допомогу дітям, хворим на коронавірус. Часто ознаки COVID-19 виявляються й у батьків маленьких пацієнтів. Однак чинний Статут медзакладу унеможливлює сумісне перебування матері або батька з хворою дитиною, хоча в лікарні для цього створені всі умови. На додаток заклад зайшов на ковідний пакет, відповідно до якого надається допомога і дитячому, і дорослому населенню. Так батьки зможуть бути з хворою дитиною і отримувати якісне лікування. 

Відповідно до чинного Статуту закладу, там зараз можуть перебувати тільки діти. Комісія підтримала проєкт рішення про внесення змін, щоб дозволити батькам і дітям лікуватися разом. Раніше говорилося, що діти не хворіють на коронавірус, але, на жаль, вони вже почали хворіти. Ковід молодшає, тому його і називають модифікованим вірусом, адже він сам перелаштовується, - прокоментував голова комісії Ігор Грубеляс.

Загалом на комісії депутати розглянули шість питань. 
 
Нагадаємо, у Вінниці відбулося засідання комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів.

Читайте також
Вже відомо, хто очолить шість вінницьких закладів освіти
Детальніше
Триває відбір на посади директорів вінницьких комунальних закладів освіти
Детальніше
Тривають конкурси на посади директорів комунальних закладів освіти Вінниччини
Детальніше
На Вінниччині селище Ленінка перейменували на Привітне
Детальніше
Для Вінниччини планують закупити 12 нових реанімобілів
Детальніше
Для сутисківської школи виділять 1 млн 100 тис. грн субвенції
Детальніше