Станом на 17:00 на Вінниччині зафіксували більше сотні повідомлень про порушення виборчого законодавства

Станом на 17:00 на Вінниччині зафіксували більше сотні повідомлень про порушення виборчого законодавства

17:26 25.10.2020

Станом на 17.00 годину зафіксовано 103 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. Розпочаті 3 кримінальних провадження, на сімох правопорушників складені адмінпротоколи.

Про це повідомив на брифінгу керівник обласного главку поліції Іван Іщенко.

Полковник поліції заначив, що у Ямпільському районі на виборчій дільниці у с. Миронівка місцева жителька отримала бюлетені для голосування без пред’явлення документів, що посвідчують особу. 

Також розпочато одне кримінальне провадження за фактом хуліганських дій на дільниці у м. Вінниці відносно волонтера, який проводив опитування.

Ще одне кримінальне провадження розслідується за фактом завідомо неправдивого повідомлення про замінування дільниць у Тиврівському районі

Крім того, керівник поліції зазначив, що на порушників виборчого законодавства складено 7 адміністративних протоколів. Один – за незаконне поширення інформації щодо кандидата, 1 – за не допуск спостерігача від ОПОРИ на підготовче засідання 5 – за псування або винесення протоколів виборцями.

У Погребищенському районі – за фактом поширення інформації негативного характеру про одного з кандидатів на посаду міського голови.

Ще один адміністративний протокол складено на 56-річного мешканця Тростянецького району, який порвав свої виборчі бюлетені. Також два виборці у Вінниці, а також по одному в Ямпільському та Томашпільському районах порвали видані їм членами комісії бюлетені або винесли їх за межі дільниці.

У  Крижопільському районі на голову виборчої комісії однієї з дільниць складено адміністративний протокол через те, що не допустили на підготовче засідання комісії представника Громадянської мережі ОПОРА.

Читайте також

Підліток на мотоциклі потрапив до лікарні після ДТП у Хмільницькому районі
Підліток на мотоциклі потрапив до лікарні після ДТП у Хмільницькому районі
Детальніше
На Вінниччині чоловік продавав наркотики та гранати, але покупцями виявились... правоохоронці
На Вінниччині чоловік продавав наркотики та гранати, але "покупцями" виявились... правоохоронці
Детальніше
Порушив тишу під час комендантської години у Вінниці затримали п'яного хулігана
Порушив тишу під час комендантської години: у Вінниці затримали п'яного хулігана
Детальніше
Спецоперація «Рубікон» п'ятьох вінничан судитимуть за виготовлення амфетаміну
Спецоперація «Рубікон»: п'ятьох вінничан судитимуть за виготовлення амфетаміну
Детальніше
Чорний ринок вейпінгу на Вінниччині фігурантам справи загрожує до 12 років позбавлення волі
Чорний ринок вейпінгу на Вінниччині: фігурантам справи загрожує до 12 років позбавлення волі
Детальніше
У Вінниці відбувся перший випуск ліцею МВС імені Героя України Назарія Гринцевича
У Вінниці відбувся перший випуск ліцею МВС імені Героя України Назарія Гринцевича
Детальніше