Сотні дитячих листів зі словами підтримки надійшли до Вінниччини з Португалії

Сотні дитячих листів зі словами підтримки надійшли до Вінниччини з Португалії

17:20 20.05.2022

Благодійна допомога з різних регіонів Португальської Республіки постійно надходить до Вінницького обласного гуманітарного штабу. Серед предметів першої необхідності, продуктів та ліків – сотні дитячих листів з малюнками.

Цього разу до Вінниці надійшли листи з міста Порту - одного з найбільших міст на півночі Португалії. Кожен такий лист, кожен дитячий малюнок на підтримку із дружньої країни – це маленький промінчик надії на мир.

Усі сонячні послання будуть разом з гуманітарним вантажем передані українським дітям та їх батькам, які сьогодні знайшли прихисток від війни на Вінниччині, - повідомляє Вінницька обласна військова адміністрація.

Сотні дитячих листів зі словами підтримки надійшли до Вінниччини з Португалії

Нагадаємо, у Вінниці для внутрішньо переміщених осіб працює Центр речей. Тут переселенці отримують дорослий і дитячий одяг, взуття та іграшки.

Читайте також

Замість квітів — допомога ЗСУ як вінницькі школярі завершили навчальний рік потужним донатом
Замість квітів — допомога ЗСУ: як вінницькі школярі завершили навчальний рік потужним донатом
Детальніше
Полон вбиває вінничан закликають вийти на акцію на підтримку захисників Маріуполя
Полон вбиває: вінничан закликають вийти на акцію на підтримку захисників Маріуполя
Детальніше
міністр закордонних справ Словаччини обрав Вінницю для стратегічного візиту
Міністр закордонних справ Словаччини обрав Вінницю для стратегічного візиту
Детальніше
Майбутнє українських міст вирішували у Франції мер Вінниці залучав світових лідерів до відновлення України
Майбутнє українських міст вирішували у Франції: мер Вінниці залучав світових лідерів до відновлення України
Детальніше
На Вінниччині в межах операції «Мігрант» виявили порушників із Молдови та РФ
На Вінниччині в межах операції «Мігрант» виявили порушників із Молдови та рф
Детальніше
75-й обмін полоненими додому повернулися 186 українців
75-й обмін полоненими: додому повернулися 186 українців
Детальніше