Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
У Хмільнику медаль «За поранення» вручили 25-річному лейтенанту Микиті Карачорі — добровольцю зі штурмових військ, уродженцю Донеччини.
Про це інформує ВІТА ТБ за інформацією Хмільницької районної державної адміністрації.
Микита уродженець Донеччини, у 2022 році добровольцем пішов захищати Україну. Службу проходив у штурмових військах, захищав рідну Донеччину. Цьогоріч отримав поранення. З Хмільником долю повʼязала Микиту під час проходження реабілітації — йдеться у повідомленні.

Зараз захисник готується знову боронити Україну.
Незрячі шахісти та шашкісти з Вінниці і Бару зійшлися у товариському матчі Моторошні цифри: розкрили кількість загиблих від російських атак. Такого не було з початку війни





