Школярі з Літинської громади взяли участь у проєкті «Знайди себе»
На Вінниччині в рамках діяльності Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу триває реалізація проєкту «Знайди себе». 11 квітня його учасниками стали учні шкіл Літинської селищної громади.
Про це інформує Вінницька облрада.
Школярі п’ятих-восьмих класів побували у Вінницькому академічному обласному театрі ляльок, обласних художньому та краєзнавчому музеях. Там для юних відвідувачів підготували екскурсії та низку майстер-класів, - йдеться у повідомленні.
Проєкт має профорієнтаційну мету, тому діти мали змогу дізнатися більше про особливості роботи у цих комунальних закладах.
![Школярі з Літинської громади взяли участь у проєкті «Знайди себе»](/sites/default/files/styles/compressor/800x451/inline-images/shkolyari-z-litinskoi-gromadi-vzyali-uchast-u-proekti-znaydi-sebe.jpg?itok=rCan-ojN)
Зауважимо, проєкт «Знайди себе» стартував 22 лютого. Його мета – виявляти та розвивати здібності школярів із громад Вінниччини.
Нагадаємо, на Вінниччині триває реалізація проєкту "Знайди себе", ініційованого Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом. Учні шкіл з двох територіальних громад побували в комунальних закладах Вінниці та ознайомилися з їхньою роботою.