Ще один Клас безпеки відкрили на Вінниччині — цього разу в Липовці

Ще один Клас безпеки відкрили на Вінниччині — цього разу в Липовці

19:51 26.09.2023

Ще один Клас безпеки 26 вересня з'явився на Вінниччині. Його відкрили на базі ліцею №1 міста Липовець Вінницького району. 

Про це інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

До першого Уроку безпеки в Класі долучилися не лише представники ДСНС, а й керівництво району та інших закладів освіти. З нагоди відкриття, третьокласники презентували для присутніх тематичну сценку, де в ігровій формі показали свою обізнаність з правил безпеки життєдіяльності, — читаємо у повідомленні.

Під час занять у безпековому просторі, діти різних вікових груп опановуватимуть знання з пожежної й мінної безпеки, принципи надання домедичної допомоги, алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, а також дії у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Впоратися з відчуттям тривожності та втоми вихованці закладу зможуть у зоні психологічного розвантаження, про яку також подбали у Класі безпеки.

Запобігти. Врятувати. Допомогти

Того ж дня зі спецтехнікою, захисним спорядженням, що допомагає бійцям ДСНС у гасінні пожеж, ліквідації наслідків надзвичайних подій та рятуванні людей познайомили дітей у Калинівці, Ладижині та Тульчині. 

В рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти», учням нагадали правила безпеки життєдіяльності, а також як необхідно діяти в надзвичайних ситуаціях різного характеру, зокрема, під час виявлення невідомих предметів.
 
Дітлахи із задоволенням приміряли бойовий одяг надзвичайників, наввипередки забиралися у пожежні автомобілі та розпитували рятувальників про особливості професії.

Нагадаємо, одразу два класи безпеки з’явилося на Вінниччині. Зокрема, у Могилеві-Подільському на базі гімназії №5 та в Зарічнянській гімназії Тульчинського району.

Читайте також

У Вінниці небайдужі перехожі допомогли врятувати життя жінки, яка пригнула з мосту
У Вінниці небайдужі перехожі допомогли врятувати життя жінки, яка пригнула з мосту
Детальніше
Соціальний працівник забив тривогу як рятували 76-річну пенсіонерку у Вінниці
Соціальний працівник забив тривогу: як рятували 76-річну пенсіонерку у Вінниці
Детальніше
У Вінниці пожежа в багатоповерхівці госпіталізували матір з дитиною
У Вінниці пожежа в багатоповерхівці: госпіталізували матір з дитиною
Детальніше
Щоб у школярів були гарячі обіди до шкільних їдалень Вінниці запрошують працівників
Щоб у школярів були гарячі обіди: до шкільних їдалень Вінниці запрошують працівників
Детальніше
У Вінниці приймають документи на безкоштовний відпочинок дітей пільгових категорій
У Вінниці приймають документи на безкоштовний відпочинок дітей пільгових категорій
Детальніше
У Вінниці госпіталізували 12-річного хлопчика після ДТП з автомобілем
У Вінниці госпіталізували 12-річного хлопчика після ДТП з автомобілем
Детальніше