Шана захисникам на вокзалі вітали бійців бурхливими оваціями

Шана захисникам: на вокзалі вітали бійців бурхливими оваціями

14:14 22.06.2022

Вітали оваціями та обіймами. Так люди в метро та на вокзалі зустрічали наших захисників Дмитра Фінашина та Олександра Новосельського.

Обоє військових брали участь у запеклих боях на Луганщині. Через Київ захисники разом зі своїми дружинами поверталися додому. А їх вітали словами вдячності й патріотичними українськими слоганами. 

Нацгвардієць Дмитро Фінашин з Вінниччини. Під час розвідувального рейду його важко поранили. На межі свідомості, боєць дві доби добирався до українських позицій. Щоб вгамувати спрагу та дістатися своїх, навіть пив воду з болота. Лікарі не змогли врятувати бійцеві руку, втім зберегли життя.

Під час боїв з ворогом отримав численні кульові та осколкові поранення і Олександр Новосельський. Та завдяки добрій фізичній підготовці й непоборному бажанню жити, він поранений зміг протриматись 11 годин до евакуації. 

Нагадаємо, перебуваючи у Миколаєві, Президент Володимир Зеленський вручив орден “Золота Зірка” з присвоєнням звання Героя України полковнику з Вінниччини Вадиму Сухаревському.  

Embedded thumbnail for Шана захисникам: на вокзалі вітали бійців бурхливими оваціями

Читайте також

Командир гармати самохідної артилерії з Якушинець помер від важких поранень
Командир гармати самохідної артилерії з Якушинець помер від важких поранень
Детальніше
Три тижні боровся за життя Бершадщина втратила на фронті молодшого сержанта Олега Славського
Три тижні боровся за життя: Бершадщина втратила на фронті молодшого сержанта Олега Славського
Детальніше
У Вінниці ветеранам компенсують до 4992 грн за найм житла
У Вінниці ветеранам компенсують до 4992 грн за найм житла
Детальніше
Прапори приспустять Козятинська громада в жалобі за полеглим на фронті воїном
Прапори приспустять: Козятинська громада в жалобі за полеглим на фронті воїном
Детальніше
Обіцяв повернутися неушкодженим Вінниця прощається із 39-річним бійцем Андрієм Ковальовим
Обіцяв повернутися неушкодженим: Вінниця прощається із 39-річним бійцем Андрієм Ковальовим
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше