Северинівську лікарню відновного лікування приєднують до Подільського онкоцентру

Северинівську лікарню відновного лікування приєднують до Подільського онкоцентру

10:10 01.04.2024

На черговій 51 сесії Вінницької обласної ради депутати погодили реорганізацію Северинівської лікарні відновного лікування. Її приєднують до Подільського регіонального центру онкології.

Об'єднання двох медичних закладів необхідне для подальшої спільної реабілітації пацієнтів з онкологією. Концепція Міністерства охорони здоров'я України, яка передбачає розбудову системи реабілітації на базі спроможної мережі, повністю розв’язує питання доступності реабілітаційної допомоги. Мета реабілітації - відновити здатність онкологічного хворого жити й працювати у звичному середовищі.

На початку березня разом із директором Подільського регіонального центру онкології Сергієм Перегончуком і головою постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та ветеранів Ігорем Грубелясом побували в Северинівській лікарні відновного лікування. Оглянули реабілітаційні відділення, поспілкувалися з директором, працівниками й пацієнтами лікарні. Обговорили плани на майбутнє - об'єднання двох медичних закладів, - зазначив голова обласної ради Вячеслав Соколовий. - Питання реорганізації розглянула також профільна комісія. Це рішення - необхідне для підсилення і розширення реабілітаційних можливостей.

Северинівську лікарню відновного лікування приєднують до Подільського онкоцентру

Під час робочої поїздки до Северинівської лікарні відновного лікування директор Подільського регіонального центру онкології Сергій Переногчук наголосив, що після реорганізації весь персонал, який був у Северинівській лікарні, буде повністю збережений. Крім того, у планах - створення паліативного відділення на 20 ліжок. Там пацієнти зможуть отримати симптоматичну допомогу в стаціонарних умовах.

Детальний план розвитку закладу після об'єднання було представлено на постійній комісії з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та ветеранів.

Северинівську лікарню відновного лікування приєднують до Подільського онкоцентру

Нагадаємо, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий і депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров'я, соціального захисту населення та ветеранів Ігор Грубеляс з робочою поїздкою відвідали Северинівську лікарню відновного лікування. Вони оглянули реабілітаційні відділення, поспілкувалися з працівниками та пацієнтами закладу, обговорили плани на майбутнє.

Читайте також

Вінницьку обласну "екстренку" привітали з професійним святом
Детальніше
У вінницькій "Пироговці" оновили Центр термічної травми і пластичної хірургії
Детальніше
Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"
Детальніше
Громада міста-побратима закупила для Вінниці наркозну станцію і транспортний ШВЛ
Детальніше
Протягом двох тижнів у Вінниці можна безкоштовно обстежити шкіру на новоутворення
Детальніше
У Подільському регіональному центрі онкології триває "Тиждень здорової шкіри"
Детальніше