Сергій Моргунов: "З полону вдалося повернути трьох жителів Вінниччини"

Сергій Моргунов: "З полону вдалося повернути трьох жителів Вінниччини"

14:42 12.06.2023

Вчора, 11 червня, Україна звільнила з російського полону 95 захисників. Серед них - троє жителів Вінницької області. 

Про це повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов.

Вчора, під час обміну, додому повернулося троє жителів Вінниччини: Сергій із Шаргорода, Валентин із Тиврова та наш вінничанин Дмитро. Усі отримують необхідну допомогу. Вітаємо на рідній землі, - зазначив очільник міста.

Звільнили 95 Героїв

Як повідомили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, серед звільнених з полону 51 представник ЗСУ (зокрема 15 тероборонців), 29 нацгвардійців, 11 прикордонників та четверо військових моряків. Серед них двоє офіцерів, решта - рядовий та сержантський склад. Усі звільнені цього разу - чоловіки. 

Обмін став можливим завдяки складним перемовинам, які проводить Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими. Зокрема вдалося повернути оборонців, які перебували в полоні у ПВК "Вагнер" та підрозділу "Ахмат", - розповіли у штабі. 

Серед звільнених з полону сьогодні є захисники Маріуполя (зокрема "Азовсталі") та острова Зміїний. Також додому повертаються полонені з ЧАЕС. 

Нагадаємо, серед звільнених з полон захисників - житель Шаргородської громади - Потремай Сергій Миколайович, 17.04.1972 року народження, з села Плебанівка.

Читайте також

Наслідки атаки БпЛА на Вінниччину пошкоджено житловий будинок та агропідприємство
Наслідки атаки БпЛА на Вінниччину: пошкоджено житловий будинок та агропідприємство
Детальніше
Понад рік у пеклі полону юний захисник із Вінниччини отримав нагороду від Головнокомандувача
Понад рік у пеклі полону: юний захисник із Вінниччини отримав нагороду від Головнокомандувача
Детальніше
Україну атакує цілий рій дронів Вінниччина прямо на шляху атаки ворожих БпЛА
Вінниччина на шляху атаки ворожих БпЛА: країну атакує рій ворожих дронів
Детальніше
Вінниця прощається із захисником на Донеччині загинув досвідчений сапер Микола Русавський
Вінниця прощається із захисником: на Донеччині загинув досвідчений сапер Микола Русавський
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Мати загиблого «азовця» привезе до Вінниці проєкт-реквієм про трагедію в Оленівці
Мати загиблого «азовця» привезе до Вінниці проєкт-реквієм про трагедію в Оленівці
Детальніше