Серед вінницьких науковців оберуть “Міс науку” та “Молодого новатора”

Серед вінницьких науковців оберуть “Міс науку” та “Молодого новатора”

10:18 18.02.2021

Десять питань порядку денного розглянули депутати на засіданні постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту під головуванням Наталії Замкової. Усі вони стосувались питань освіти, з яких доповідав виконувач обов’язків директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Володимир Буняк.

Зокрема, депутати підтримали проєкт рішення про Обласну програму розвитку інформаційних та інноваційних технологій в закладах освіти області на 2021-2027 роки. Доповнили програму важливими пунктами – додали номінації “Міс наука” та “Молодий науковець-новатор” для матеріальної підтримки науковців.

Доповідаючи про обласну програму “Студентський гуртожиток”, присутні звернули увагу, що законодавчими актами заборонено утримувати гуртожитки із загального фонду, а завдяки програмі є можливість ремонтувати гуртожитки. Тому проєкт рішення про Регіональну програму “Студентський гуртожиток на 2021-2025 роки” також винесуть на розгляд наступної сесії.

Усі питання депутати погодили для розгляду на черговій сесії обласної Ради, яка відбудеться 26 лютого.

Нагадаємо, Вінниця на третьому місці серед найкомфортніших для IT-шників міст.

Читайте також

60 млн грн і необмежена кількість проєктів як зміниться вінницький конкурс «Безпечні стійкі громади»
60 млн грн і необмежена кількість проєктів: як зміниться вінницький конкурс «Безпечні стійкі громади»
Детальніше
Громада з Вінниччини підтримала чотири військові частини деталі проєкту на 2 млн грн
Громада з Вінниччини підтримала чотири військові частини: деталі проєкту на 2 млн грн
Детальніше
Проєкт на мільйон Вапнярська громада вже передала чотири дрони і планує ще три
Проєкт на мільйон: Вапнярська громада вже передала чотири дрони і планує ще три
Детальніше
Вінниця увічнює Володимира Рабенчука поет і краєзнавець отримає меморіальну дошку на Соборній
Вінниця увічнює Володимира Рабенчука: поет і краєзнавець отримає меморіальну дошку на Соборній
Детальніше
Затвердили список із 18 нагороджених відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» — четверо посмертно
Затвердили список із 18 нагороджених відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» — четверо посмертно
Детальніше
Вінницька обласна рада на 82 сесії від тарифів водоканалу до реконструкції в Тульчині
Вінницька обласна рада на 82 сесії: від тарифів водоканалу до реконструкції в Тульчині
Детальніше