Семеро жителів Вінниччини загинули через отруєння чадним газом

Семеро жителів Вінниччини загинули через отруєння чадним газом

11:49 07.02.2024

Загинули на заробітках. Семеро жителів Вінниччини поїхали працювати у Житомирську область.

Одному чоловіку не додзвонилася дружина. Вона знайшла номер телефону власника будинку, який винаймали чоловіки. Попросила перевірити чи все нормально. Коли він зайшов до хати, побачив — усі мертві.

Нагадаємо, з підозрою на отруєння чадним газом госпіталізували двох дітей у Вінниці — в будинку не було тяги в димоході. Про це інформує Міністерство енергетики України.

Embedded thumbnail for Семеро жителів Вінниччини загинули через отруєння чадним газом

Читайте також

Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
Детальніше
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Детальніше
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Детальніше
Денис Єршов із Козятинської громади: прощання з воїном
Воїн із Козятинської громади Денис Єршов помер під час служби у Сумах
Детальніше
На Вінниччині затримали рецидивіста підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
На Вінниччині затримали рецидивіста: підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
Детальніше