Семеро жителів Вінниччини загинули через отруєння чадним газом

Семеро жителів Вінниччини загинули через отруєння чадним газом

11:49 07.02.2024

Загинули на заробітках. Семеро жителів Вінниччини поїхали працювати у Житомирську область.

Одному чоловіку не додзвонилася дружина. Вона знайшла номер телефону власника будинку, який винаймали чоловіки. Попросила перевірити чи все нормально. Коли він зайшов до хати, побачив — усі мертві.

Нагадаємо, з підозрою на отруєння чадним газом госпіталізували двох дітей у Вінниці — в будинку не було тяги в димоході. Про це інформує Міністерство енергетики України.

Embedded thumbnail for Семеро жителів Вінниччини загинули через отруєння чадним газом

Читайте також

Пішла з життя провідний фахівець Вінницького міського центру соціальних служб
Пішла з життя провідний фахівець Вінницького міського центру соціальних служб
Детальніше
 Небезпечна знахідка у Вінницькій області знищили бойовий снаряд
Небезпечна знахідка: у Вінницькій області знищили бойовий снаряд
Детальніше
Смертельна ДТП під Вінницею авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Смертельна ДТП під Вінницею: авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Детальніше
Коротке замикання спалило будинок на Вінниччині — за добу рятувальники виїжджали сім разів
Коротке замикання спалило будинок на Вінниччині — за добу рятувальники виїжджали сім разів
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше