Семеро жителів Вінниччини загинули через отруєння чадним газом

Семеро жителів Вінниччини загинули через отруєння чадним газом

11:49 07.02.2024

Загинули на заробітках. Семеро жителів Вінниччини поїхали працювати у Житомирську область.

Одному чоловіку не додзвонилася дружина. Вона знайшла номер телефону власника будинку, який винаймали чоловіки. Попросила перевірити чи все нормально. Коли він зайшов до хати, побачив — усі мертві.

Нагадаємо, з підозрою на отруєння чадним газом госпіталізували двох дітей у Вінниці — в будинку не було тяги в димоході. Про це інформує Міністерство енергетики України.

Embedded thumbnail for Семеро жителів Вінниччини загинули через отруєння чадним газом

Читайте також

Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У Вінницькому районі виявили тіло жінки у місцевій водоймі обставини з'ясовує поліція
У Вінницькому районі виявили тіло жінки у місцевій водоймі: обставини з'ясовує поліція
Детальніше
У Вінниці власники самі загасили пожежу газового котла до приїзду рятувальників
У Вінниці власники самі загасили пожежу газового котла до приїзду рятувальників
Детальніше
Небезпечні іграшки загрожують вінницьким дітлахам перевищення норм свинцю та кадмію в сотні разів
Небезпечні іграшки загрожують вінницьким дітлахам: перевищення норм свинцю та кадмію в сотні разів
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Пам'ять без кордонів у Калинівській громаді доглянули могилу херсонського ветерана
Пам'ять без кордонів: у Калинівській громаді доглянули могилу херсонського ветерана
Детальніше