Семеро жителів Вінниччини загинули через отруєння чадним газом

Семеро жителів Вінниччини загинули через отруєння чадним газом

11:49 07.02.2024

Загинули на заробітках. Семеро жителів Вінниччини поїхали працювати у Житомирську область.

Одному чоловіку не додзвонилася дружина. Вона знайшла номер телефону власника будинку, який винаймали чоловіки. Попросила перевірити чи все нормально. Коли він зайшов до хати, побачив — усі мертві.

Нагадаємо, з підозрою на отруєння чадним газом госпіталізували двох дітей у Вінниці — в будинку не було тяги в димоході. Про це інформує Міністерство енергетики України.

Embedded thumbnail for Семеро жителів Вінниччини загинули через отруєння чадним газом

Читайте також

Біля Вороновиці в лісі знайшли артснаряд часів Другої світової
Біля Вороновиці в лісі знайшли та знищили артснаряд часів Другої світової
Детальніше
Пірнув і не виплив у річці на Вінниччині втопився 31-річний чоловік
Пірнув і не виплив: у річці на Вінниччині втопився 31-річний чоловік
Детальніше
У Стрижавці горіло кафе, а у Вінниці - медичний заклад
У Стрижавці горіло кафе, а у Вінниці — медичний заклад
Детальніше
Коротке замикання у вінницькій квартирі спричинило пожежу, в якій загинула молода жінка
Коротке замикання у вінницькій квартирі спричинило пожежу, в якій загинула молода жінка
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше