СБУ спростувала інформацію про моніторинг всіх соцмереж

СБУ спростувала інформацію про моніторинг всіх соцмереж

09:18 01.03.2022

В окупантів не виходить взяти нашу країну зброєю, тож вони намагаються дезінформувати українців. І поширюють у мережі чергові фейки.

Перший: про тотальний моніторинг всіх соцмереж і меседжерів з боку СБУ. Нібито спецслужба планує записувати всі дзвінки та розмови. Другий: що війська Росії почнуть "глушити" зв'язок у прифронтовій зоні, щоб запустити дезінформацію про капітуляцію України.

Обидва фейки свідчать, що військова стратегія окупантів провалилася, і тепер вони спробують сіяти паніку. Але нам ця тактика вже давно знайома! Українці мають стійкий зв’язок і знають: тимчасове його відключення можливе тільки для спецоперацій із зачистки ворожих ДРГ, - повідомляє Служба Безпеки України.

Тож не вірте фейкам, повідомляйте через офіційний чат-бот @stop_russian_war_bot про переміщення ворогів. І перемога буде за нами!

Нагадаємо, Вінницький міський Територіальний центр соціального обслуговування працює. Всі, кому потрібні будуть послуги центру, отримають їх безперешкодно та в повному обсязі.

Читайте також

Від водія-далекобійника до командира гармати Вінниця проводжає в останню путь сержанта Вадима Левчука
Від водія-далекобійника до командира гармати: Вінниця проводжає в останню путь сержанта Вадима Левчука
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Два роки без «Грєнки» як Вінниця вшанувала пам’ять наймолодшого захисника «Азовсталі»
Два роки без «Грєнки»: як Вінниця вшанувала пам’ять наймолодшого захисника «Азовсталі»
Детальніше
Мешканці Вінниччини натрапили на мінометну міну на місці працювали сапери
Мешканці Вінниччини натрапили на мінометну міну: на місці працювали сапери
Детальніше
У боях на Харківщині поліг 32-річний штурмовик із Вінницької області
У боях на Харківщині поліг 32-річний штурмовик із Вінницької області
Детальніше
Від ярмарків до передової вінницький ліцей зібрав кошти на ще один позашляховик для ЗСУ
Від ярмарків до передової: вінницький ліцей зібрав кошти на ще один позашляховик для ЗСУ
Детальніше