Літинські рятувальники отримали нову спецтехніку

Рятувальники Літинської пожежної частини отримали нову спецтехніку

14:57 15.12.2021

Сьогодні, 15 грудня, рятувальники Літинської пожежної частини отримали нову спецтехніку – МАЗ, перший пожежний автомобіль в області на п'ять тонн води.

Новий МАЗ коштує 7,4 мільйона гривень. Начальник ГУ ДСНС у Вінницькій області Руслан Шевчук зазначив, що нова спецтехніка вкрай необхідна надзвичайникам.

Це раніше сокирою розрізали машини, щоб дістати людей, а тепер маємо сучасну техніку. Чому саме Літин? Бо тут траса. До речі, наші рятувальники виїжджають і на виклики у сусідню Хмельницьку область. Тепер ця частина укомплектована технікою на 11 мільйонів, - розповів Руслан Шевчук.

За його словами, цьогоріч у Літинській частині зареєстровано 100 викликів, здійснено мінімум 60 виїздів бригади рятувальників на місця ДТП.

Літинські рятувальники отримали нову спецтехнікуЛітинські рятувальники отримали нову спецтехніку

Загалом, рятувальники Вінниччини отримували нову техніку протягом п’яти років. До цього пожежні автомобілі МАЗ були місткістю чотири тонни води, а новий спецавтомобіль - перший в області на п'ять тонн, — інформує Вінницька облдержадміністрація.

Літинські рятувальники отримали нову спецтехнікуЛітинські рятувальники отримали нову спецтехніку

Машина призначена для доставки до місця пожежі бойового розрахунку, засобів пожежогасіння, пожежно-технічного озброєння і служить для гасіння пожеж водою і повітряно-механічною піною.

Нагадаємо, 2 листопада у Вінниці поліцейські, які працюють в об’єднаних територіальних громадах, отримали нові автомобілі Renault Duster та помпові рушниці.

Читайте також

Зять виявив тіло загиблої на пожежі 85-річної пенсіонерки з Вінниччини
Зять виявив тіло загиблої на пожежі 85-річної пенсіонерки з Вінниччини
Детальніше
Спека та людська недбалість спричинили пожежі на понад 6 гектарах Вінниччини
Спека та людська недбалість спричинили пожежі на понад шести гектарах Вінниччини
Детальніше
Під Погребищем через коротке замикання загорівся комбайн на полі
Під Погребищем через коротке замикання загорівся комбайн на полі
Детальніше
На Тульчинщині водій збив 67-річного велосипедиста — постраждалого госпіталізували
На Тульчинщині водій збив 67-річного велосипедиста — постраждалого госпіталізували
Детальніше
Забув поставити на гальмо на Вінниччині водій загинув під колесами власної вантажівки
Забув поставити на гальмо: на Вінниччині водій загинув під колесами власної вантажівки
Детальніше
Смертельна ДТП на Вінниччині авто з'їхало в лісосмугу та загорілось — загинула дитина
Смертельна ДТП: на Вінниччині авто з'їхало в лісосмугу та загорілось — загинула дитина
Детальніше