Розклад евакуаційних потягів із Києва на Західну Україну

Розклад евакуаційних потягів із Києва на Західну Україну

17:24 26.02.2022

"Укрзалізниця" призначила низку евакуаційних рейсів з Києва на Захід України.

Так, з Київського вокзалу до або через Львів поїзди відправлятимуться за наступним графіком:

  • 14:00 - додатковий поїзд №915 до Львова
  • 15:02 - поїзд №55 до Рахова
  • 16:50 - поїзд №249 до Чернівців
  • 17:00 - додатковий поїзд до Ужгорода
  • 17:12 - поїзд №13 до Солотвино
  • 18:30 - поїзд №81 до Ужгорода
  • 19:06 - поїзд №43 до Івано-Франковська
  • 19:48 - поїзд №95 до Рахова
  • 20:05 - поїзд №29 до Ужгорода
  • 20:12 - поїзд №49 до Трускавця
  • 20:21 - поїзд №57 до Ворохти
  • 20:21 - поїзд №59 до Чопа
  • 22:22 - поїзд №7 до Чернівців
  • 22:37 - поїзд №91 до Львова

Прохання до пасажирів зберігати спокій на об'єктах інфраструктури залізниці та очікувати наступного рейсу для евакуації з Києва.

Нагадаємо, на сьогодні медзаклади Вінниці працюють у штатному режимі та надають допомогу всім, хто її потребує, за винятком планових операцій та планових госпіталізацій.

Читайте також

Укриття повинні бути не лише безпечними, а й теплими
Укриття повинні бути не лише безпечними, а й теплими
Детальніше
Як у Вінниці виглядає Будинок Офіцерів після обстрілу
Як у Вінниці виглядає Будинок Офіцерів після обстрілу
Детальніше
Як ЗСУ знищують ворожі бази на тимчасово окупованих територіях
Як ЗСУ знищують ворожі бази на тимчасово окупованих територіях
Детальніше
У Вінниці відкриють фотовиставку просто неба, присвячену журналістам
У Вінниці відкриють фотовиставку просто неба, присвячену журналістам
Детальніше
Мапа приміщень Вінниці для тимчасового перебування під час «Повітряної тривоги»
Мапа приміщень Вінниці для тимчасового перебування під час «Повітряної тривоги»
Детальніше
Пам'ятка вінничанам: як захиститися від отруєння на хімпідприємстві
Пам'ятка вінничанам: як захиститися від отруєння на хімпідприємстві
Детальніше