Росіяни вкотре обстріляли Запорізьку АЕС

Росіяни вкотре обстріляли Запорізьку АЕС

14:14 21.09.2022

Запорізька АЕС знову під ворожим вогнем. Близько першої ночі рашисти поцілили по станції. Про це повідомляють в Енергоатомі. Росіяни пошкодили обладнання зв’язку шостого енергоблока. Там відключились трансформатори.

Вже о другій ночі працівники станції налагодили живлення.  Дизель-генератори шостого енергоблока були вимкнені та переведені в режим чергування. В Енергоатомі заявили, що чекають більш рішучих дій від МАГАТЕ щодо припинення атак росії на цивільні ядерні об’єкти України, допомоги в деокупації ЗАЕС та встановлення зони ядерної та фізичної безпеки навколо атомних електростанцій. 

Нагадаємо, рашисти продовжують ядерний тероризм. Вночі проти 19 вересня росіяни поцілили по АЕС, що на Миколаївщині. Ракета впала за 300 метрів від ядерних реакторів. На щастя, без потерпілих. 

Embedded thumbnail for Росіяни вкотре обстріляли Запорізьку АЕС

Читайте також

Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше
Не лякайтеся вибухів на Вінниччині 26 червня підриватимуть граніт
Не лякайтеся вибухів: на Вінниччині 26 червня підриватимуть граніт
Детальніше
П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Детальніше
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Детальніше