Репостив заклики нового ракетного удару по Вінниці - тепер пише доноси

Репостив заклики нового ракетного удару по Вінниці - тепер пише доноси

10:01 07.09.2022

Одіозний настоятель церкви святого Серафима Саровського УПЦ МП в окупованому місті Гола Пристань на Херсонщині, колаборант Геннадій Шкіль надіслав у військову комендатуру листа, у якому просить перевірити на лояльність до “нової влади” дванадцять священників, котрі належать до тієї ж конфесії – УПЦ МП. 

Про це повідомляє Типовий Херсон, посилаючись на священника УПЦ МП. 

Як зазначає видання, дехто зі священників УПЦ МП розгорнув волонтерську діяльність чи ще якось виявляв активність, і невдовзі за ними прийшли окупанти.

Сам я виїхав з Херсона у пошуках ліків, які дуже потребували городяни. Та повернутися не зміг, оскільки моє прізвище також фігурує у доносі до воєнної комендатури, написаному Геннадієм Шкілем, – розповів священник УПЦ МП.

Як повідомляла “Релігійна правда”, настоятель храму УПЦ МП в Голій Пристані Геннадій Шкіль та його син Андрій святкували з окупантами в Херсоні “день перемоги”.

Вітає окупацію

Раніше священник-колаборант виступив 15 червня у Російському православному університеті святого Іоанна Богослова у Москві й розповів про “переслідування” УПЦ МП в Україні та “поступову нормалізацію життя” під окупацією.

Священник УПЦ МП Геннадій Шкіль, який зараз перебуває на тимчасово окупованій Херсонщині, у своєму Телеграм-каналі, зробив репост запису російських пропагандистів, які закликають завдати повторного удару по Вінниці.

Нагадаємо, від початку широкомасштабного вторгнення російських військ 24 лютого Українські православні церкви Вінниччини, що перебувають у канонічній єдності з московським патріархатом, почали активніше переходити до Православної церкви України.

Читайте також

Нацгвардії можуть дозволити застосовувати кайданки, кийки та засоби примусової зупинки автомобіля
Детальніше
Історії вдячності оборонців, яким допомогли помічники ветеранів у Вінниці
Детальніше
У Вінниці вшанували пам'ять бійців спецпідрозділу КОРД, які загинули через ракетний обстріл
Детальніше
Шістдесят дронів: двом військовим частинам передали ще одну партію техніки з Вінниці
Детальніше
У Вінниці влаштували урок мужності для школярів
Детальніше
Вінниця передала бійцям FPV-дрони, «мавіки», зарядні станції та сухі душі
Детальніше