Раптово помер на 60-му році життя Тульчин прощатиметься з кадровим офіцером

Раптово помер на 60-му році життя: Тульчин прощатиметься з кадровим офіцером

23:10 10.07.2025

Тульчин прощатиметься з кадровим офіцером, героєм АТО Сергієм Чикиндою, який раптово помер на 60-му році життя.

Про це 10 липня інформує Тульчинська міська територіальна громада.

8 липня на 60-му році життя раптово перестало битися серце Чикинди Сергія Вікторовича — військового, патріота, відданого сина української землі, - йдеться у повідомленні.

Сергій Чикинда народився 3 жовтня 1965 року в смт Ярмолинці Хмельницької області. У зв’язку зі службою батька-військового родина переїхала до Тульчина, де й минули його юні роки.

Своє життя він присвятив військовій службі: закінчив Московське вище військове командне училище, проходив службу на командних посадах. Після звільнення в запас продовжив справу захисту України — брав участь в Антитерористичній операції на Донеччині та Луганщині. 

Раптово помер на 60-му році життя: Тульчин прощатиметься з кадровим офіцером

З початком повномасштабного вторгнення 17 квітня 2022 року знову став до лав Збройних Сил України як капітан, офіцер резерву 46-ї запасної роти. Загалом мав понад 15 років вислуги в армії.

Земляки висловлюють щирі співчуття дружині Любові Василівні, доньці Ользі, внукові Артуру, сину Дмитру, усім рідним та близьким.

Прощання з Героєм

Прощання та поховання Сергія Чикинди відбудеться 11 липня в місті Тульчин. Панахида розпочнеться орієнтовно о 10:00 біля будинку по вул.Ю.Словацького.

Нагадаємо, на війні під час мінометного обстрілу загинув сержант-артилерист з Мурованокуриловецької громади Віталій Братчук. Про це інформує староста Обухівського старостинського округу Василь Гук.

Читайте також

Вінницький суд засудив депутата думи рф до восьми років позбавлення волі
Вінницький суд засудив депутата думи рф до восьми років позбавлення волі
Детальніше
Жмеринщина втратила захисника Андрія Куянова з Курилівців
Жмеринщина втратила захисника Андрія Куянова з Курилівців
Детальніше
25 років на чолі музичної школи у Жмеринці помер знаний педагог
У Жмеринці помер талановитий педагог, який чверть століття очолював місцеву музичну школу
Детальніше
Калинівська громада вшанує пам'ять полеглого Героя 17 липня
Калинівська громада вшанує пам'ять полеглого Героя 17 липня
Детальніше
Репатріаційні заходи Україна отримала 501 тіло загиблих
Репатріаційні заходи: Україна отримала 501 тіло загиблих
Детальніше
ДНК-експертиза підтвердила загибель Героя з Тульчинщини
ДНК-експертиза підтвердила загибель 48-річного Героя з Тульчинщини
Детальніше