Ракетні удари по Рівненщині та провокації в Енергодарі ситуація на фронті на 187 день війни

Ракетні удари по Рівненщині та провокації в Енергодарі: ситуація на фронті на 187 день війни

13:37 29.08.2022

Чотири ракетні удари по Рівненщині. Напередодні увечері рашисти обстріляли місто Сарни. 

Як повідомили в обласній військовій адміністрації, ворожі ракети вдарили по військовому об’єкту. Обійшлося без жертв. Утім значних руйнувань зазнала цивільна інфраструктура. 

Ударною хвилею пошкоджено понад 30 цивільних об’єктів, будинків житлових та приміщення центральної районної лікарні. На місці працюють всі силові відомства, нацполіція, та підрозділи ДСНС, - каже голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

Російська армія продовжує терор мирного населення і в окупованому Енергодарі, Запорізької області. Напередодні рашисти обстріляли два житлові райони міста, поцілили просто в одну з квартир. Почалася масштабна пожежа. 

За інформацією міського голови Дмитра Орлова, постраждали десять людей - у них чисельні осколкові поранення. Орки знищили та пошкодили щонайменше два десятки припаркованих легковиків.

Нагадаємо, волонтери з Бару зібрали та завезли для наших захисників і захисниць гуманітарну допомогу в гарячу точку на південному напрямку. Близько тонни вантажу (це здебільшого продукти харчування та засоби гігієни) надав Фонд громади "Подільська громада".

Embedded thumbnail for Ракетні удари по Рівненщині та провокації в Енергодарі: ситуація на фронті на 187 день війни

Читайте також

Вінницький ліцей №16 передав четвертий позашляховик для підрозділу аеророзвідки
Вінницький ліцей №16 передав четвертий позашляховик для підрозділу аеророзвідки
Детальніше
Хотіла «відмазати» від служби, а отримала кримінал гучне затримання у Вінниці
Хотіла «відмазати» від служби, а отримала кримінал: гучне затримання у Вінниці
Детальніше
На Гайсинщині відкрили меморіальні дошки на честь полеглих захисників Михайла Гояна та Юрія Коваля
На Гайсинщині відкрили меморіальні дошки на честь полеглих захисників Михайла Гояна та Юрія Коваля
Детальніше
Крути педалі — заряджай ЗСУ вінничан кличуть на великий благодійний заїзд
Крути педалі — заряджай ЗСУ: вінничан кличуть на великий благодійний заїзд
Детальніше
Останній шлях Героя Козятинщина схиляє голови у жалобі за Віталієм Залевським
Останній шлях Героя: Козятинщина схиляє голови у жалобі за Віталієм Залевським
Детальніше
Останній шлях Героя сьогодні у Вінниці поховають 52-річного воїна Олександра Яковченка
Останній шлях Героя: сьогодні у Вінниці поховають 52-річного воїна Олександра Яковченка
Детальніше