Прикордонники Вінниччини долучились до військово-патріотичної акції

Прикордонники Вінниччини долучились до військово-патріотичної акції

16:52 27.12.2022

Прикордонники Могилів-Подільського загону долучились до військово-патріотичної акції "Разом до перемоги! Залиш свій слід в історії". Зміст ініціативи полягає у залишенні підписів та побажань нащадкам на Державному прапорі України керівництвом Південного регіонального управління ДПСУ, органів та підрозділів охорони державного кордону.

Державний прапор України упродовж місяця подорожував від одного прикордонного загону до іншого. Синьо-жовтий стяг вже побував у таких загонах:

  • Херсонському,
  • Бердянському,
  • Ізмаїльському,
  • Одеському,
  • Білгород-Дністровському,
  • Подільському.

Вартові кордону Могилів-Подільського загону закарбували своє послання на одному з головних символів незалежної України. По завершенню акції Державний Прапор прикрасить музей Південного регіонального управління, як символ боротьби та незламності країни, національної єдності, честі та гідності, - йдеться у повідомленні Могилів-Подільського прикордонного загону.

Прикордонники Вінниччини долучились до військово-патріотичної акції

Для захисників рідної землі прапор здавна був символом мужності й відваги в боротьбі за свободу та незалежність своєї Батьківщини. Під ним йшли в бій, гинули, здійснювали подвиги. З початком війни українські воїни підняли Державний прапор України на гідну шани й поваги висоту. Синьо-жовті стяги майорять на бойових машинах, блокпостах, над бліндажами. Вони не лише нагадують бійцям про обов'язок захищати рідну землю, а й стають оберегами та символами віри в Перемогу.

Нагадаємо, вінницькі волонтери отримали від військових прапор, усіяний словами вдячності. Волонтерський "бойовий екіпаж" з Могилів-Подільського передав вінницькому фонду "Подільська громада" подарунки від Героїв, які захищають нас на передовій. 

Читайте також

Загинув, евакуюючи побратимів Калинівка проводжатиме в останню путь Олександра Сташка
Загинув, евакуюючи побратимів: Калинівка проводжатиме в останню путь Олександра Сташка
Детальніше
Краєзнавці сперечаються де саме під Вінницею Гітлер позував для рідкісного фото на аеродромі
Краєзнавці сперечаються де саме під Вінницею Гітлер потрапив у об'єктив фотографа на аеродромі
Детальніше
Загинув ще у 2023 році Тростянеччина зустріла загиблого воїна
Загинув ще у 2023 році: Вінниччина зустріла загиблого воїна
Детальніше
На Тульчинщині звільнений з полону медик власноруч зняв свій портрет з Алеї Надії
На Тульчинщині звільнений з полону медик власноруч зняв свій портрет з Алеї Надії
Детальніше
Вінниця прощається з добровольцем у 41 рік загинув санітар з «Червоної Калини»
Вінниця прощається з добровольцем: у 41 рік загинув санітар з «Червоної Калини»
Детальніше
Пройшов Волноваху і Маріуполь у 46 років загинув вінничанин, боєць «Вовків Да Вінчі»
Пройшов Волноваху і Маріуполь: у 46 років загинув вінничанин, боєць «Вовків Да Вінчі»
Детальніше