Проблем з напругою не буде: у Щітках повністю оновили систему енергопостачання

Проблем з напругою не буде: у Щітках повністю оновили систему енергопостачання

11:42 09.07.2024

Після скарг місцевих жителів на проблеми з напругою, у селі Щітки оновили систему енергопостачання. Працівники АТ «Вінницяобленерго» встановили понад 200 нових опор, дві розвантажувальні підстанції та двозонні лічильники.

Жителі села Щітки неодноразово звертались до Вінницяобленерго зі скаргами на напругу електроенергії. Людей почули – тож в селі встановили понад 200 новх опор та дві розвантажувальні підстанції. 

Причина проблем з напругою – старі лінії електропередач, довжина яких шість кілометрів. Адже їх побудували ще понад 40 років тому, – кажуть в обленерго. 

Очільник Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко розповідає, що на модернізацію енергомережі жителі села Щітки чекали доволі довго, адже проєкт потребував значних інвестицій від «Вінницяобленерго». 

Я насправді дуже вдячний, тому що координація наших зусиль спільно з «Вінницяобленерго» та Вінницькою міською радою була на доволі високому рівні. Я думаю, що споживач в першу чергу відчує покращення, звісно і в другу чергу він відчує те, що про нього турбуються, – зазначає Владислав Кривешко.

Раніше через погану напругу в жителів села навіть горіла побутова техніка – холодильники та телевізори. Оновлення енергомережі повністю усуне таку проблему. Від нових ліній заживили вже всіх споживачів, а це – понад 200 абонентів. Людям також встановили двозонні лічильники. Наразі робітники виконують демонтажні роботи – прибирають старі опори та проводи.

Нагадаємо, відключають світло не за графіком: вінничани скаржаться на відсутність електроенергії поза чергою. В таких випадках спеціалісти радять споживачам уважно перевіряти, черги відключень.

Читайте також

В Україні запрацювала гаряча лінія «Струм» з питань енергетики
Детальніше
Альтернативні джерела енергії для багатоповерхівок: нові рішення від Вінницької міської ради
Детальніше
Світла буде більше? Енергетики завершили ремонт блоку однієї з атомних електростанцій
Детальніше
Вінниця шукає можливості для альтернативного електрозабезпечення
Детальніше
Розвиток ІТ та відновлюваної енергетики: у Вінниці обговорили перспективні напрямки розвитку
Детальніше
Укренерго збільшило обсяги відключень світла через аномальну спеку
Детальніше