Про мітки окупантів на дорогах можна писати в спеціальний бот

Про мітки окупантів на дорогах можна писати в спеціальний бот

12:43 25.02.2022

Кіберполіція створила спеціальний бот для повідомлень про виявлені мітки-орієнтири, які окупанти лишають на українських дорогах.

Про це йдеться у повідомленні Нацполіції України у Телеграм-каналі.

Шановні громадяни! Можна сфотографувати точки та вони потраплять до єдиної бази на Google Maps, - йдеться у повідомленні. 

Посилання на бот: @ukraine_avanger_bot

Нагадаємо, Увага! Це важливо! Не фотографуйте та не знімайте на відео переміщення військових та техніки ЗСУ! Не публікуйте у соціальних мережах рух українських військових і місця їх розташування.

Читайте також

Вінниця прощається із захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Вінниця прощається із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Детальніше
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше