Про мітки окупантів на дорогах можна писати в спеціальний бот

Про мітки окупантів на дорогах можна писати в спеціальний бот

12:43 25.02.2022

Кіберполіція створила спеціальний бот для повідомлень про виявлені мітки-орієнтири, які окупанти лишають на українських дорогах.

Про це йдеться у повідомленні Нацполіції України у Телеграм-каналі.

Шановні громадяни! Можна сфотографувати точки та вони потраплять до єдиної бази на Google Maps, - йдеться у повідомленні. 

Посилання на бот: @ukraine_avanger_bot

Нагадаємо, Увага! Це важливо! Не фотографуйте та не знімайте на відео переміщення військових та техніки ЗСУ! Не публікуйте у соціальних мережах рух українських військових і місця їх розташування.

Читайте також

Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Military Day у Вінниці діти вчились керувати дронами і надавати домедичну допомогу
Military Day у Вінниці: діти вчились керувати дронами і надавати домедичну допомогу
Детальніше
Пам'ять без кордонів у Калинівській громаді доглянули могилу херсонського ветерана
Пам'ять без кордонів: у Калинівській громаді доглянули могилу херсонського ветерана
Детальніше