Про мітки окупантів на дорогах можна писати в спеціальний бот

Про мітки окупантів на дорогах можна писати в спеціальний бот

12:43 25.02.2022

Кіберполіція створила спеціальний бот для повідомлень про виявлені мітки-орієнтири, які окупанти лишають на українських дорогах.

Про це йдеться у повідомленні Нацполіції України у Телеграм-каналі.

Шановні громадяни! Можна сфотографувати точки та вони потраплять до єдиної бази на Google Maps, - йдеться у повідомленні. 

Посилання на бот: @ukraine_avanger_bot

Нагадаємо, Увага! Це важливо! Не фотографуйте та не знімайте на відео переміщення військових та техніки ЗСУ! Не публікуйте у соціальних мережах рух українських військових і місця їх розташування.

Читайте також

Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше
П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Застосунок Укрпошти працює зі збоями через нічну ворожу кібератаку
Детальніше
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Цимбалюком, який загинув на Донеччині
Вінниця прощається з 39-річним воїном-нацгвардійцем, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше