Представники НСЗУ приїхали врегулювати питання контрактів з медзакладами Вінниччини

Представники НСЗУ приїхали врегулювати питання контрактів з медзакладами Вінниччини

11:38 22.04.2021

На Вінниччині 21 квітня з робочим візитом перебували представники  НСЗУ по контрактуванню та представники ЕСОЗ – електронної системи охорони здоров’я, які відповідають за внесення даних і формування електронної системи охорони здоров’я.

Мета візиту – надання практичної та консультативної допомоги регіону для врегулювання багатьох проблемних питань процесу контрактування медичних закладів області. 

Щодо підписання контрактів з НСЗУ, перший заступник Голови облдержадміністрації Наталя Заболотна зауважила, що в області підписали договір з НСЗУ 12 із 30 медичних закладів, три заклади очікують проєкт договору – завершальну стадію контрактування, дві пропозиції перебуває на розгляді в НСЗУ, а також подано 10 повторних та три нових пропозиції. 

Посадовиця наголосила, що протягом квітня всі медичні заклади Вінниччини мають бути законтрактовані для реалізації громадянами права на доступну та якісну медичну допомогу.

Своєю чергою, директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації Ольга Задорожна зауважила, що наразі в Україні триває процес контрактування медзакладів, дедлайн якого – 28 квітня цього року. Очільниця профільного департаменту підкреслила, що, зокрема, наразі врегулювання потребує ситуація в Регіональному центрі фтизіо-пульмонології по контрактуванню за “ковідним” пакетом, адже там 200 стаціонарних ліжок, а також в Обласній лікарні імені Ющенка за “терапевтичним” пакетом медичних послуг.

Під час зустрічі також відбулась онлайн розмова з в.о. Голови НСЗУ Андрієм Віленським. Керівники медичної галузі області мали можливість обговорити та дійти спільного рішення у питанні контрактування медзакладів області.

Перебуваючи на Вінниччині, делегація НСЗУ у супроводі керівництва  профільного департаменту облдержадміністрації відвідали Жмеринську центральну районну лікарню та медичні заклади Шаргородської територіальної громади.

Оглянувши медичні заклади та поспілкувавшись з керівництвом області та профільного департаменту, Володимир Пляцек зазначив, що головне завдання Центрального міжрегіонального департаменту НСЗУ – надавати інформаційну, консультаційну, юридичну підтримку закладам охорони здоров'я, партнерам НСЗУ, інформувати пацієнтів, лікарів та керівників закладів про подальшу трансформацію системи охорони здоров'я та максимально сприяти впровадженню в повному обсязі програми медичних гарантій в регіоні.

За підсумками зустрічі, фахівці НСЗУ спільно з Вінницькою облдержадміністрацією опрацювали проблемні моменти та визначили шляхи їх вирішення для максимального контрактування закладів охорони здоров‘я області.

Нагадаємо, медичних працівників Вінниці запрошують взяти участь у конкурсі "Медикам Громади".

Читайте також

Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"
Детальніше
Громада міста-побратима закупила для Вінниці наркозну станцію і транспортний ШВЛ
Детальніше
Протягом двох тижнів у Вінниці можна безкоштовно обстежити шкіру на новоутворення
Детальніше
У Подільському регіональному центрі онкології триває "Тиждень здорової шкіри"
Детальніше
У Вінниці відкрили новітній центр сімейної медицини "Medsun"
Детальніше
Вінницька обласна лікарня ім. Пирогова отримала учасний УЗД-апарат
Детальніше