Працюють 24/7 - як волонтерський центр з Гайсинщини трудиться задля перемоги
Волонтерський центр працює у селі Дяківка Джулинської громади. З початку повномасштабного вторгнення волонтери здійснили 105 відправок на фронт.
Дяківські активісти об'єдналися ще у 2014 році, щоразу до волонтерства долучалося все більше людей. Повномасштабна війна змусила їх активізувати роботу, нині волонтерський центр працює практично 24/7.
Уже 26 лютого наше село зібрало й відправило два автомобілі допомоги людям, які залишилися без домівок в перші дні війни, - розповіла волонтерка Галина Клітченко. - Працюємо з любов’ю, з Божим словом, робимо все для наших воїнів, для нашої України. Для того, щоб зібрати більше коштів, проводяться благодійні ярмарки, лотереї, конкурси. Фінансова допомога від односельчан надходить з різних куточків світу: США, Німеччина, Фінляндія, Польща.
У волонтерському центрі кажуть, що спеціалізуються на приготуванні їжі. Утім, крім продуктів, збирали й відправляли також одяг у:
- Бородянку,
- Бучу,
- Херсон,
- Миколаїв.
Від початку повномасштабного вторгнення на фронт уже відправлено - власноруч зроблених п'ять тисяч м’ясних консервів, 688 відер вареників, 177 відер плову, 140 відер вінегрету та 519 ящиків домашньої випічки. Готують господині також рибну тушонку, паштет, домашню ковбасу, голубці, капусту, котлети, борщ, холодець, пироги, запіканки, згущене молоко, аджику.
Нам взагалі не складно, важко хлопцям на передовій, а ми їх підтримуємо. Працюємо злагоджено та швидко. Кожен має своє завдання, - додала Галина Клітченко.
Нагадаємо, у Калинівському технологічному фаховому коледжі вже виготовили вісімдесят безкаркасних нош для евакуації поранених. Студенти старших курсів технологічного відділу розкроюють матеріал, а майстри виробничого навчання Алла Кугай та Олена Проскуровська шиють ноші.