Понад п'ятьом тисячам вінничан вже повернули понад 16,6 млн грн податків

Понад п'ятьом тисячам вінничан вже повернули понад 16,6 млн грн податків

12:53 14.12.2023

За результатами декларування громадянами доходів протягом цього року правом на податкову знижку скористались майже 5,5 тисяч вінничан.

Про це 14 грудня інформує Головне управління ДПС у Вінницькій області.

Серед тих, хто скористався знижкою найбільша кількість тих, хто сплачував кошти на користь закладів освіти - майже 3,6 тис. громадян. Ще понад 1,8 тис. мешканців Вінниччини - сплачували минулоріч страхові платежі. Решта - це ті, хто користувався іпотечним кредитом, оплачували: будівництво (придбання) доступного житла, допоміжні репродуктивні технології, благодійні внески та переобладнали транспортні засоби на використання газу.

За наслідками розрахунків тим, хто претендував на отримання податкової знижки загалом до повернення нарахували 18,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб, з яких на понад 16,6 млн грн вже повернули, - інформує Головне управління ДПС у Вінницькій області.

Кампанія з декларування для громадян, які мають підстави скористатися податковою знижкою за витратами, понесеними упродовж 2022 року, завершиться останнього дня поточного року, тобто 31 грудня 2023 року. На наступний рік це право не переноситься.

Нагадаємо, цього року власники елітних автомобілів на Вінниччині сплатили до місцевого бюджету майже 5,1 млн грн гривень транспортного податку. Ця сума на 1,7 млн грн більша, ніж у попередньому році.

Читайте також

У що українцям вигідно вкладати свої заощадження
Детальніше
Дві вінницькі громади потрапили у рейтинг найспроможніших в Україні
Детальніше
Ще понад 1,5 млрд грн акумулювали до бюджету Вінницької громади на допомогу ЗСУ, безпеку й стійкість громади
Детальніше
Термін подачі декларацій про доходи завершиться через два тижні
Детальніше
З початку цього року жителі Вінниччини сплатили понад 252 млн грн військового збору
Детальніше
Вінничан застерігають - шахраї можуть представлятися співробітниками податкової
Детальніше