Понад 30 пожеж на відкритих територіях сталося на Вінниччині
День у день рятувальники Вінниччини ліквідовують десятки пожеж в екосистемах. Так, 11 березня, загасили 34 пожежі на відкритих територіях на площі понад 20 га.
Про це інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
І ця приголомшлива цифра - результат діяльності людини, адже навесні кожен господар вважає за свій обов'язок прибрати територію і задля економії часу й зусиль просто спалює рослинність, не думаючи про наслідки таких дій. І йдеться не тільки про шкоду для довкілля. Під час таких пожеж полум’я може перекинутися на житлові будинки й господарчі споруди, - йдеться у повідомленні.
![Понад 30 пожеж на відкритих територіях сталося за добу на Вінниччині](/sites/default/files/styles/compressor/1280x960/inline-images/430074810_852978340175057_4430957884493785206_n.jpg?itok=P6Ijg_Vx)
Рятувальники Вінниччини вкотре застерігають не випалювати суху траву, чагарники та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також кидати недопалки й сірники на суху трав'янисту підстилку.
Нагадаємо, з початком календарної весни, приходять і теплі погожі дні, а з ними та бажання господарів навести лад на своїх присадибних ділянках. Люди масово спалюють суху траву, залишки листя і сміття, що призводить до масштабних пожеж в природних екосистемах.