Померла лікар-гінеколог Гніванської міської лікарні Маргарита Черненко

Померла лікар-гінеколог Гніванської міської лікарні Маргарита Черненко

15:12 02.02.2021

Померла лікар-гінеколог Гніванської міської лікарні Маргарита Черненко. Колектив закладу висловлює щирі співчуття родині та близьким шанованого лікаря.

В це неможливо повірити й це неможливо усвідомити. Але сталося непоправне. 2 лютого обірвалося життя шанованої колеги та просто хорошої, чуйної людини – Маргарити Іванівни Черненко, - читаємо у некролозі.

Світлий, добрий спомин про Маргариту Іванівну завжди житиме в серцях рідних, колег, друзів, усіх, хто її знав, любив та поважав.

Колеги зауважують, що важко знайти такі слова, які б змогли зменшити біль, коли зупиняється серце найріднішої людини, яка віддавала всю свою любов, підтримувала та завжди знаходилася поруч. 

Прощання з Маргаритою Іванівною відбудеться 3 лютого, о 13.00, у Тиврові. 

В соціальних мережах читаємо численні коментарі, сповнені співчуття рідним і близьким з приводу цієї втрати.

Вічна пам'ять і Царство небесне. Чуйна людина і хороший лікар хай з Богом спочиває, - пише у Фейсбук Олена Шевчук.

Царство небесне, вічна пам'ять! Була гарним лікарем, чуйною людиною. Щирі співчуття, - додає Тетяна Мельник.

Щирі співчуття батькам і близьким. Гарний лікар, добра, чуйна людина. Вічна пам'ять, Царство Небесне, - висловлюється Людмила Миронюк-Швець.

Вічна пам'ять. Дуже щира й добра людина відійшла у вічність, співчуття рідним та близьким, - коментує Валентина Стародуб.

Нагадаємо, у Вінниці померла головний бібліограф центральної бібліотеки для дітей та юнацтва.

Читайте також

Хлопчик, постраждалий від ракетного удару по Вінниці, зібрав кошти на медичні інструменти для дітей
Хлопчик, постраждалий від ракетного удару по Вінниці, зібрав кошти на медичні інструменти для дітей
Детальніше
За звичайною пневмонією ховалося тяжке ураження серця у Вінниці врятували 36-річного пацієнта
За звичайною пневмонією ховалося тяжке ураження серця: у Вінниці врятували 36-річного пацієнта
Детальніше
Загинув ще у 2023 році Тростянеччина зустріла загиблого воїна
Загинув ще у 2023 році: Вінниччина зустріла загиблого воїна
Детальніше
На Вінниччині у ДТП загинув 55-річний водій «Фольксвагена»
На Вінниччині у ДТП загинув 55-річний водій «Фольксвагена»
Детальніше
Пішла з життя багаторічна викладачка Вінницького педуніверситету
Пішла з життя багаторічна викладачка Вінницького педуніверситету
Детальніше
Вінниця прощається з добровольцем у 41 рік загинув санітар з «Червоної Калини»
Вінниця прощається з добровольцем: у 41 рік загинув санітар з «Червоної Калини»
Детальніше