Помер колишній директор Барського автомобільно-дорожнього технікуму

Помер колишній директор Барського автомобільно-дорожнього технікуму

21:29 29.04.2021

Помер колишній директор Барського автомобільно-дорожнього технікуму Іван Луцишин. Про це 29 квітня поінформували у Барському фаховому коледжі транспорту та будівництва НТУ - так тепер називається заклад, який колись очолював Іван Васильович.

Нелегкою була стежина становлення юнака з багатодітної сім’ї з с.Медівка, що в Оратівському районі: сільська школа, Браїлівське ПТУ, робота помічником бригадира тракторної бригади на малій батьківщині, служба в армії старшим механіком-водієм, після демобілізації – майстер виробничого навчання в ПТУ №4 с.Кузьминці Барського району, ПТУ №15 с.Гриців (Хмельниччина). Заочно закінчив Українську сільськогосподарську академію. У 1966 році повернувся на Вінниччину, в ПТУ № 7 с.Мазурівка Могилів-Подільського району. Впродовж трьох років завідував навчальною частиною, - йдеться у повідомленні, яке розповсюдив заклад.

У Барський автомобільно-дорожній технікум Іван Васильович прийшов на роботу в далекому 1969-му одразу на посаду заступника директора з навчальної роботи. 

Технікум очолив у 1981 році. Впродовж 19 літ керував добре знаним в Україні навчальним закладом. Чимало хороших справ було зроблено: відкрито нову спеціальність "Експлуатація і ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання", обладнано навчальний полігон на базі колишньої військової частини, чимало зусиль потрачено на облаштування його необхідним устаткуванням, пристроями для майстерень та лабораторій.

З року в рік збільшувався контингент студентів, а відтак – з’являлися нові клопоти, які потрібно було вирішувати керівникові.

Іван Васильович, людина надзвичайно комунікабельна, підтримував тісні зв’язки з дорожніми організаціями Вінниччини. Гарними та надійними були Хмельниччина, Чернівеччина, Івано-Франківщина… Це давало рясні плоди: якісне проходження практик, працевлаштування випускників, зміцнення матеріально-технічної бази…

Іван Луцишин – це третя епоха розвитку Барського автомобільно-дорожнього, яка будувалася на ентузіазмі та подвижництві, - так згадують його колеги.

Колектив Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ висловлює щирі співчуття рідним, близьким Івана Васильовича з приводу непоправної втрати. 

У соціальних мережах до висловлення співчуття приєднуються інші мешканці Бару.

Царство Небесне! Співчуття доньці Людмилі Іванівні та усім рідним, - пише Людмила Ізерінська.

Вічна світла пам'ять Івану Васильовичу. Щирою, і доброю людиною був Директор і хорошим керівником. Царство йому небесне, співчуття рідним, - додає Юрій Семчук.

Світла пам'ять про хорошу Людину. Царство небесне. Щирі співчуття рідним, - коментує Галина Лозинська.

Вічна пам'ять, добре пам'ятаю його, бо на початку 90-х навчався під його керівництвом, - висловлюється Анатолій Цезарович.

Царство небесне. Прекрасна була людина, - пише Олег Кондратюк.

Нагадаємо, помер ветеран праці, який майже пів століття пропрацював у Гайсинському лісгоспі.

Читайте також

Вінниця прощається з полеглим Героєм Вячеславом Романюком
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність 58-річного стрільця-гранатометника
Детальніше
Більшість життя присвятила службі в органах місцевого самоврядування - Вінниця попрощалася з Оленою Зверхановською
Детальніше
Під колесами Audi загинув 56-річний велосипедист з Вінницького району
Детальніше
Вінниця прощається із 24-річним Героєм-кулеметником
Детальніше
На Вінниччині рятувальники дістали з криниці мертву жінку та ледь живого чоловіка
Детальніше