Поліція Вінниччини за час війни прийняла понад 20 тисяч звернень

Поліція Вінниччини за час війни прийняла понад 20 тисяч звернень

09:24 05.03.2022

Щодня оператори спецлінії 102 фіксують втричі більше дзвінків від громадян, ніж у мирний час. За десять днів війни поліцією Вінниччини зафіксовано 22812 повідомлень, частина з них - від мешканців областей, які опинились під обстрілами та бомбардуваннями, і зв’язок з їх поліцією – втрачений. 

В умовах воєнного стану можливі збої в роботі спецлінії 102 та її перенавантаження. Аби прийняти усі повідомлення від громадян та відреагувати на них, поліцейські створили альтернативні канали для звернень громадян у застосунку Телеграм та Фейсбук, а також додаткові телефонні лінії. 

Найбільша кількість звернень, що надійшли до поліції від людей – це повідомлення про підозрілих осіб, предмети, мітки, маячки – все, що стосується питань безпеки людей. Також оператори надають консультативну інформацію біженцям щодо місць їх поселення та харчування, - про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

На усі виклики диспетчера скеровують поліцейські екіпажі для надання необхідної допомоги, затримання підозрілих та небезпечних осіб.   

Ситуація в області контрольована. Поліцейські Вінниччини продовжують виконувати свої обов’язки в посиленому режимі заради спокою та безпеки місцевих  жителів.

Нагадаємо, у зв’язку з воєнним станом вінницькі медичні заклади працюють за новим графіком. Медичну допомогу надаватимуть усім незалежно від наявності підписаної декларації з сімейним лікарем.

Читайте також

У Вінниці вночі патрульні зупинили п'яного 45-річного водія-хулігана
Детальніше
Вінницька поліція встановлює місцеперебування Сергія Скобелєва
Детальніше
У Вінниці 17-річний мотоцикліст збив трирічну дівчинку
Детальніше
Шість років за ґратами присудили наркозбувачу, який зробив у Вінниці 25 “закладок”
Детальніше
Міжнародний реєстр збитків: українці зможуть подати заяву за 12 новими категоріями
Детальніше
Ще один ворожий літак ліквідували: на Донеччині українські зенітники знищили СУ-25
Детальніше