Поліцейський з Вінниччини переміг у чемпіонаті зі змішаних єдиноборств

16:41 20.02.2023

Змагання під гаслом "Сильна молодь - майбутнє України" проходили 4 лютого у місті Вінниця. У них взяли участь 110 учасників з п'ятьох областей України. Серед призерів змагань - поліцейський конвойної роти капрал поліції Дмитро Гавран, який представив поліцію Вінниччини у складі збірної обласної федерації змішаних єдиноборств ММА.

Учасники Чемпіонату змагались у своїх вікових і вагових категоріях та визначених регламентом змагань версіях. Командний залік цього разу не підраховували. Це був особистий чемпіонат.

За результатами проведених боїв серед семи дорослих учасників, у розділі "18+ фул контакт", у ваговій категорії 70 кг - поліцейський Дмитро Гавран посів перше місце. У боротьбі за перемогу капрал поліції показав високу спортивну майстерність, - інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Займався спортом ще з юнацтва

Знайомство Дмитра зі спортом відбулось ще в юнацтві, він займався бойовим самбо. Чимало перемог на обласних та всеукраїнських змаганнях здобув хлопець та останні сім років присвятив змішаним єдиноборствам. І тут він теж в лідерах.

У 2021 році, маючи чималі здобутки в змаганнях, Дмитро Гавран вирішив реалізувати себе в професії правоохоронця: пройшов відбір на службу в поліцію і тепер працює в конвойній роті Вінниччини.

Навантаження на роботі не стали на заваді для розвитку та вдосконалення поліцейського у силовому виді спорту. Він наполегливо іде до поставлених цілей. Попри цілодобові чергування та відрядження Дмитро не пропускає жодного тренування і працює над собою, адже у квітні він планує показати гарні результати на чемпіонаті України.

Нагадаємо, у місті Бар відбувся благодійний турнір зі змішаних єдиноборств ММА на підтримку Збройних Сил України. Зібрані кошти передадуть захисникам. У змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів.

Вінницькі спортсмени здобули «золото» в командному змаганні на Чемпіонаті України з самбо
40-річний житель Тульчина оформив кредит на свого співмешканця і переказав кошти на свою картку
40-річний житель Тульчина оформив кредит на співмешканця і переказав кошти на свою картку