Почесною нагородою відзначили бійця десантно-штурмової бригади з Барщини

Почесною нагородою відзначили бійця десантно-штурмової бригади з Барщини

16:25 18.01.2024

За проявлену особисту мужність, героїзм, стійкість, рішучість і заслуги при виконанні військового обов'язку нагородили Почесним нагрудним знаком "Золотий хрест" від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного відважного захисника Чорного Дениса Миколайовича з Барської громади.

Уже рік Денис, боєць 79-ї десантно-штурмової бригади, разом з побратимами, ризикуючи своїм життям, відстоює нашу незалежність і свободу, забезпечує безпеку та наближає Перемогу.

Денис несе службу в ракетно-зенітному дивізіоні на Мар'їнському напрямку. Він оператор бойового комплексу, який призначений для знищення візуально видимих ворожих літаків, гелікоптерів, крилатих ракет та інших повітряних цілей, - інформує Барська міська рада.

Відважні, сміливі, нескорені. Українські військовослужбовці - приклад стійкості, братерства та незламності духу. Вони щодня, щохвилини тримають оборону та дають відсіч російському окупанту.

Відвага та сталевий дух молодого воїна гідні найвищої поваги!

Нагадаємо, "Золотий хрест" від Головнокомандувача Збройних Сил України отримав воїн-тульчинець Віталій Падюк. Про це інформує Тульчинська міська територіальна громада.

Читайте також

З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази мати благає про допомогу
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази: мати благає про допомогу
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше
П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Цимбалюком, який загинув на Донеччині
Вінниця прощається з 39-річним воїном-нацгвардійцем, який загинув на Донеччині
Детальніше