Побратимська Толока відбулася у Погребищі

Побратимська Толока відбулася у Погребищі

12:36 20.04.2021
116

Заступник голови Вінницької облради Анатолій Ткач взяв участь у Побратимській Толоці, яка відбулася 19 квітня у Погребищі у рамках підготовки до IV Всеукраїнського форуму “Україна Сакральна”, що відбудеться влітку цього року.

Під час толоки учасники взяли участь у розчищуванні місця витоку річки Рось, освятили нове джерело Росі, заклали парк Козацької слави імені Максима Кривоноса, а також обговорили організацію наступного форуму, метою якого є “Через відродження сакральних місць України – до національного єднання та стійкого розвитку”.

 Мав  честь представити Вінницьку обласну раду на Побратимській Толоці. На території колишнього Погребищенського району такими сакральним місцем є сторожовий Чорний Божий камінь Марі-в-Погребищі-на-Росі, біля Козацького хреста “Борцям за волю України”. Сама Рось – притока Дніпра, що бере початок в цій місцевості. Колись Россю до головної ріки України сплавлялися на своїх “чайках” козаки, - розповів Анатолій Ткач.  

Ініціатором та засновником форуму Всеукраїнського форуму “Україна Сакральна” є Василь Моргун, доктор історичних наук, професор Донецького національного університету імені Василя Стуса. Форум традиційно відбувається у серпні у Погребищі, на Вінниччині.

Нагадаємо, під Вінницею триває благоустрій зупинок і пішохідних зон.

Читайте також
Жителя Погребища засудили до 11 років позбавлення волі за вбивство знайомої
Детальніше
Вже відомо, хто очолить шість вінницьких закладів освіти
Детальніше
Триває відбір на посади директорів вінницьких комунальних закладів освіти
Детальніше
Тривають конкурси на посади директорів комунальних закладів освіти Вінниччини
Детальніше
На Вінниччині селище Ленінка перейменували на Привітне
Детальніше
Для Вінниччини планують закупити 12 нових реанімобілів
Детальніше