Платники Вінниччини сплатили понад 162,3 млн грн військового збору

Платники Вінниччини сплатили понад 162,3 млн грн військового збору

12:22 11.05.2021

У січні-квітні платники Вінницької області сплатили до бюджету понад 199,5 млн грн військового збору. Про це в ефірі “Місто над Бугом” повідомив начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков.

Посадовець наголосив, що зазначена сума перевищує прогнозовану на більш ніж 4 млн грн або на 2,1 відсотка. У порівнянні з чотирма місяцями 2020 року, надходження цього платежу зросли майже на 27,3 млн грн або на 15,8 відсотка.

Принагідно Микола Суржиков зауважив, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні.

Нагадаємо, освятили пасхальні приношення для вінницьких військовослужбовців.

Читайте також

Денис Єршов із Козятинської громади: прощання з воїном
Воїн із Козятинської громади Денис Єршов помер під час служби у Сумах
Детальніше
Бойовий медик із Турбівської громади Олександр Задоєнко повернувся з ворожого полону
Бойовий медик із Турбівської громади Олександр Задоєнко повернувся з ворожого полону
Детальніше
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Детальніше
Екс-посадоця підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Екс-керівника підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Детальніше
Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його живим коридором
Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його "живим коридором"
Детальніше
Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
Штурмовик з Донеччини отримав медаль «За поранення» під час реабілітації у Хмільнику
Детальніше