Платники Вінниччини сплатили понад 162,3 млн грн військового збору

Платники Вінниччини сплатили понад 162,3 млн грн військового збору

12:22 11.05.2021

У січні-квітні платники Вінницької області сплатили до бюджету понад 199,5 млн грн військового збору. Про це в ефірі “Місто над Бугом” повідомив начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков.

Посадовець наголосив, що зазначена сума перевищує прогнозовану на більш ніж 4 млн грн або на 2,1 відсотка. У порівнянні з чотирма місяцями 2020 року, надходження цього платежу зросли майже на 27,3 млн грн або на 15,8 відсотка.

Принагідно Микола Суржиков зауважив, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні.

Нагадаємо, освятили пасхальні приношення для вінницьких військовослужбовців.

Читайте також

Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
У Вороновиці відбудеться мирна акція родин безвісти зниклих захисників
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Military Day у Вінниці діти вчились керувати дронами і надавати домедичну допомогу
Military Day у Вінниці: діти вчились керувати дронами і надавати домедичну допомогу
Детальніше
Пам'ять без кордонів у Калинівській громаді доглянули могилу херсонського ветерана
Пам'ять без кордонів: у Калинівській громаді доглянули могилу херсонського ветерана
Детальніше