Платники Вінниччини сплатили понад 162,3 млн грн військового збору

Платники Вінниччини сплатили понад 162,3 млн грн військового збору

12:22 11.05.2021

У січні-квітні платники Вінницької області сплатили до бюджету понад 199,5 млн грн військового збору. Про це в ефірі “Місто над Бугом” повідомив начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков.

Посадовець наголосив, що зазначена сума перевищує прогнозовану на більш ніж 4 млн грн або на 2,1 відсотка. У порівнянні з чотирма місяцями 2020 року, надходження цього платежу зросли майже на 27,3 млн грн або на 15,8 відсотка.

Принагідно Микола Суржиков зауважив, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні.

Нагадаємо, освятили пасхальні приношення для вінницьких військовослужбовців.

Читайте також

Арттерапія у вінницькому реабілітаційному центрі як пензель і фарби допомагають пораненим захисникам
Арттерапія у вінницькому реабілітаційному центрі: пензель і фарби допомагають пораненим захисникам
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
День жалоби у Тульчині громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
День жалоби у Тульчині: громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
Детальніше
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Детальніше