Платники Вінниччини сплатили понад 162,3 млн грн військового збору

Платники Вінниччини сплатили понад 162,3 млн грн військового збору

12:22 11.05.2021

У січні-квітні платники Вінницької області сплатили до бюджету понад 199,5 млн грн військового збору. Про це в ефірі “Місто над Бугом” повідомив начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков.

Посадовець наголосив, що зазначена сума перевищує прогнозовану на більш ніж 4 млн грн або на 2,1 відсотка. У порівнянні з чотирма місяцями 2020 року, надходження цього платежу зросли майже на 27,3 млн грн або на 15,8 відсотка.

Принагідно Микола Суржиков зауважив, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні.

Нагадаємо, освятили пасхальні приношення для вінницьких військовослужбовців.

Читайте також

76-й обмін полоненими з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
76-й обмін полоненими: з неволі повернулися 160 українських захисників, серед них троє вінничан
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази мати благає про допомогу
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази: мати благає про допомогу
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше
П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше