Платники Вінниччини сплатили понад 162,3 млн грн військового збору

Платники Вінниччини сплатили понад 162,3 млн грн військового збору

12:22 11.05.2021

У січні-квітні платники Вінницької області сплатили до бюджету понад 199,5 млн грн військового збору. Про це в ефірі “Місто над Бугом” повідомив начальник ГУ ДПС у Вінницькій області Микола Суржиков.

Посадовець наголосив, що зазначена сума перевищує прогнозовану на більш ніж 4 млн грн або на 2,1 відсотка. У порівнянні з чотирма місяцями 2020 року, надходження цього платежу зросли майже на 27,3 млн грн або на 15,8 відсотка.

Принагідно Микола Суржиков зауважив, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні.

Нагадаємо, освятили пасхальні приношення для вінницьких військовослужбовців.

Читайте також

П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше
Обіцяв переправити через кордон — привласнив гроші вінничанина засудили за шахрайство
Обіцяв переправити через кордон — привласнив гроші: вінничанина засудили за шахрайство
Детальніше
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Цимбалюком, який загинув на Донеччині
Вінниця прощається з 39-річним воїном-нацгвардійцем, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
«Крила єдності» у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
«Крила єдності»: у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
Детальніше