Після негоди працівники ДСНС продовжують прибирати автошляхи від дерев

Після негоди на Вінниччині рятувальники звільнили автошляхи від дерев

12:18 19.07.2024

Рятувальники після негоди звільнили автошляхи від дерев, які перешкоджали руху транспорту. Найбільше розкряжували у Літинській громаді.

Про це 19 липня повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Найбільшу кількість дерев - п'ять, бійці ДСНС прибрали з автошляху за межами села Кусиківці Літинської громади,  - йдеться у повідомленні.

Подібні випадки також зафіксували за межами села Кожухів Вінницького району, на автошляху М-30 Краснопільської громади Гайсинського району та на вулиці Привокзальній у Вінниці. 

Загалом, минулої доби з автошляхів області силами рятувальники прибрали 8 дерев.

Нагадаємо, напередодні на Вінниччині вирувала негода. Рятувальники 11 разів виїжджали на розкряжування повалених дерев.

Читайте також

Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Поблизу Вінниці знайшли та знищили снаряд часів Другої світової війни
Детальніше
У Ладижині 88-річна жінка знепритомніла в квартирі — рятувальники дісталися через балкон
У Ладижині 88-річна жінка знепритомніла в квартирі — рятувальники дісталися через балкон
Детальніше
Біля Вороновиці в лісі знайшли артснаряд часів Другої світової
Біля Вороновиці в лісі знайшли та знищили артснаряд часів Другої світової
Детальніше
У Стрижавці горіло кафе, а у Вінниці - медичний заклад
У Стрижавці горіло кафе, а у Вінниці — медичний заклад
Детальніше
Коротке замикання у вінницькій квартирі спричинило пожежу, в якій загинула молода жінка
Коротке замикання у вінницькій квартирі спричинило пожежу, в якій загинула молода жінка
Детальніше
Пожежа у Вінниці ДСНС ліквідувала займання смоли на навчально-виробничому об'єкті
Пожежа у Вінниці: ДСНС ліквідувала займання смоли на навчально-виробничому об'єкті
Детальніше