Після негоди працівники ДСНС продовжують прибирати автошляхи від дерев

Після негоди на Вінниччині рятувальники звільнили автошляхи від дерев

12:18 19.07.2024

Рятувальники після негоди звільнили автошляхи від дерев, які перешкоджали руху транспорту. Найбільше розкряжували у Літинській громаді.

Про це 19 липня повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Найбільшу кількість дерев - п'ять, бійці ДСНС прибрали з автошляху за межами села Кусиківці Літинської громади,  - йдеться у повідомленні.

Подібні випадки також зафіксували за межами села Кожухів Вінницького району, на автошляху М-30 Краснопільської громади Гайсинського району та на вулиці Привокзальній у Вінниці. 

Загалом, минулої доби з автошляхів області силами рятувальники прибрали 8 дерев.

Нагадаємо, напередодні на Вінниччині вирувала негода. Рятувальники 11 разів виїжджали на розкряжування повалених дерев.

Читайте також

На Вінниччині жителі знайшли міну часів Другої світової — її знищили піротехніки
На Вінниччині жителі знайшли міну часів Другої світової — її знищили піротехніки
Детальніше
У Вінниці через розгерметизацію газової системи загорівся легковий автомобіль
У Вінниці через розгерметизацію газової системи загорівся легковий автомобіль
Детальніше
Вінничани обурені на Соборній варварськи понівечили дерева, які ростили десять років
Вінничани обурені: на Соборній варварськи понівечили дерева, які ростили десять років
Детальніше
Пожежа на меблевому підприємстві у Браїлові до гасіння залучили три підрозділи рятувальників
Пожежа на меблевому підприємстві у Браїлові: до гасіння залучили три підрозділи рятувальників
Детальніше
 Небезпечна знахідка у Вінницькій області знищили бойовий снаряд
Небезпечна знахідка: у Вінницькій області знищили бойовий снаряд
Детальніше
Коротке замикання спалило будинок на Вінниччині — за добу рятувальники виїжджали сім разів
Коротке замикання спалило будинок на Вінниччині — за добу рятувальники виїжджали сім разів
Детальніше