Пішла з життя талановитий викладач Барського коледжу транспорту та будівництва

Пішла з життя талановитий викладач Барського коледжу транспорту та будівництва

13:01 22.01.2026

Пішла з життя талановитий педагог, багаторічний викладач Барського фахового коледжу транспорту та будівництва НТУ Ніна Язвенюк.

Про це 22 січня інформують у самому закладі.

Гіркий біль та невимовну скорботу принесла в колектив сумна звістка про передчасну смерть людини прекрасної душі й золотого серця, викладача від Бога Ніни Степанівни Язвенюк, - йдеться у повідомленні. 

Закінчивши у 1984 році на «відмінно» природничо-географічний факультет Вінницького педагогічного інституту та отримавши диплом з відзнакою, Ніна Язвенюк торувала професійний шлях у рідному місті Бар. У Барському автомобільно-дорожньому технікумі протягом 35 років навчала студентів хімії та біології. 

Відкриті заняття спеціаліста вищої категорії, викладача-методиста, голови циклової комісії природничо-математичних дисциплін Ніни Язвенюк були для колег майстер-класами педагогічної майстерності найвищого ґатунку.

Високоосвічена, мудра, талановита, з вродженою інтелігентністю і тактовністю, чуйна, добра, врівноважена, з тонким почуттям гумору, готова завжди прийти на допомогу, Ніна Степанівна мала величезний, цілком заслужений авторитет серед колег і студентів, - читаємо у некролозі. 

Боляче і гірко усвідомлювати, що на 66-му році життя завершився земний шлях мудрої наставниці, яка понад усе любила життя, свою сім’ю, родину, вкладала всю душу у виховання сина, тішилася онуком.

Колеги висловлюють найщиріші співчуття рідним та близьким з приводу цієї непоправної втрати.

Нагадаємо, померла ветеран праці, колишня начальниця відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької райдержадміністрації Надія Ружицька. Про це інформує Іллінецька міська територіальна громада.

Читайте також

На Харківщині загинув 36-річний захисник з Барської громади
На Харківщині загинув 36-річний старший сержант із Барської громади
Детальніше
У Гайсині провели в останню путь Захисника Вадима Безносенка
У Гайсині провели в останню путь Захисника Вадима Безносенка
Детальніше
Загинув, захищаючи Торецьк Тростянецька громада прощатиметься з 34-річним Героєм
Загинув, захищаючи Торецьк: Тростянецька громада прощатиметься з 34-річним Героєм
Детальніше
Брацлавська громада втратила на фронті 20-річного Героя помер у шпиталі внаслідок важких поранень
Брацлавська громада втратила на фронті 20-річного Героя: помер у шпиталі внаслідок важких поранень
Детальніше
У Тульчинській громаді 27 липня оголошено Днем жалоби
У Тульчинській громаді 27 липня оголошено Днем жалоби
Детальніше
Вінниця прощається з воїном-добровольцем розвідник 61-ї бригади загинув на Курщині
Вінниця прощається з воїном-добровольцем: розвідник 61-ї бригади загинув на Курщині
Детальніше