11:49 01.09.2020

На стадіоні «Авангард» у Ладижині змагалися 37 спортсменів.

Учасники боролися за першість у п’яти видах спорту: стрільба з лука та пневматичного пістолету, легка атлетика, тріатлон та пауерліфтинг. Участь у змаганнях взяв і бронзовий призер чемпіонату світу з тхеквондо з ураженням опорно-рухового апарату Антон Швець. Паралімпійські ігри Токіо-2020 перенесли на наступний рік, та спортсмен сприймає відстрочку як  можливість краще підготуватися.

Коронавірус, звичайно,  вніс свої корективи, але є і свої плюси, наприклад, є більше часу на підготовку до цих же змагань. Буде більше часу на підготовку — будемо більш фізично готовими, і є шанси показати набагато кращий результат, — поділився бронзовий призер чемпіонату світу з тхеквондо Антон Швець.

Переможці змагань отримати кубки та медалі. Винагородою ж для усіх стала можливість випробувати  власну силу духу.

Федір Верещагін

Сподіваюся, що інші люди з інвалідністю приєднаються до такого руху. І знайдуть в собі сили, будуть займатися спортом, будуть підтримувати здоровий спосіб життя, — сказав голова ГО Інвалідів з дитинства «Вікторія» (Ладижин) Федір Верещагін.

Embedded thumbnail for Перші відкриті літні спортивні ігри з паралімпійських видів спорту провели на Вінниччині

Юні “нивівці” вдома здолали конкурента в боротьбі за вихід до плей-офф
Вінничанки привезли медалі з Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «CRYSTAL CLUBS 2024»