Перевізники, які розбивали вінницькі дороги перевантаженими фурами, заплатять штрафів на 170 тис. грн

Перевізники, які розбивали вінницькі дороги перевантаженими фурами, заплатять штрафів на 170 тис. грн

10:45 06.01.2021
75

Вінницькою обласною прокуратурою упродовж 2020 року до Господарського суду Вінницької області подано 9 позовних заяв на суму майже 170 тис. грн щодо перевізників-порушників. Мета – стягнення з них плати за проїзд транспортних засобів з перевищенням вагових параметрів.

За результатами судових розглядів чотири позови задоволено на суму майже 109 тис. грн. Ще в одному випадку провадження закрито у зв’язку з добровільною сплатою відповідачем 8 тис. грн, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Наразі органами прокуратури вживаються заходи щодо реального виконання судових рішень про стягнення до бюджету коштів у розмірі 109 тис. грн. Крім того, готуються до заявлення ще п'ять аналогічних позовів на загальну суму 44 тис. грн.

Заходи щодо примусового стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговими транспортними засобами вживаються Вінницькою обласною прокуратурою в рамках системної роботи, спрямованої на усунення порушень інтересів держави в бюджетній сфері, - додають у прокуратурі.

Підставами для пред’явлення позовів зазначеної категорії є матеріали територіальних органів Державної служби України з безпеки на транспорті. Ними виявляються та документуються факти надання послуг із перевезення вантажу з перевищенням осьових навантажень, встановлених Правилами дорожнього руху та без документів про внесення плати за проїзд великовагових транспортних засобів.

Нагадаємо, на Вінниччині копи зупинили вантажівку, повну деревини: звідки дуби, водій не пояснив.

Читайте також
У Вінницькому апеляційному суді – новий випадок коронавірусної хвороби
Детальніше
Підозрюваний спробував збути у Вінниці понад 300 згортків з метадоном
Детальніше
Прокуратура повертає Чернівецькій громаді 57 га землі вартістю 7 млн грн
Детальніше
Шість років ув’язнення - вінничанці, яка продавала амфетамін
Детальніше
Вінничанин, який спричинив ДТП з трьома потерпілими, постане перед судом
Детальніше
Вінничанин івідповідатиме у суді за те, що погрожував жінкам гранатою
Детальніше