Пересічні росіяни ще не зрозуміли, що війна відіб’ється конкретно на них

Пересічні росіяни ще не зрозуміли, що війна відіб’ється конкретно на них

12:55 26.02.2022

Пересічні громадяни Росії досі не усвідомили, що злочинна війна Росії проти України відіб’ється конкретно на них. Санкції стосуються не лише олігархів.

Кожен росіянин відчує їх на собі. Від втрати сучасних технологій до знецінення заощаджень та безробіття. Гіперінфляція, дефіцит та черги. Пенсіонерам стане ще важче, а молодь втратить майбутнє. Але найважливіше — в очах світу всі росіяни тепер агресори та варвари. Мовчазні співучасники злочину.

І до українців. Уважно прочитайте інформацію на картинці. Зв’яжіться з тими росіянами, які ще не усвідомили, що буде особисто з ними через підлий напад Російської Федерації на Україну. Розкажіть їм, - інформує Верховна Рада України.

Пересічні росіяни ще не зрозуміли, що війна відіб’ється конкретно на нихПересічні росіяни ще не зрозуміли, що війна відіб’ється конкретно на нихПересічні росіяни ще не зрозуміли, що війна відіб’ється конкретно на них

Закликайте всіх росіян: прокидайтеся.

Нагадаємо, ви чуєте, що за останню добу почастішали сигнали повітряної тривоги по всіх регіонах нашої країни. Коли лунає такий сигнал - потрібно зберігати спокій та йти в найближче укриття.

Читайте також

Загинув у боях на Донеччині у Гайсині підтвердили смерть військового
Загинув у боях на Донеччині: у Гайсині підтвердили смерть військового
Детальніше
Приховав поранення, щоб повернутись на фронт Калинівська громада прощатиметься з Героєм
Приховав поранення, щоб повернутись на фронт: Калинівська громада прощатиметься з Героєм
Детальніше
Вінницький суд засудив російську співачку, яка закликала захопити Київ і Варшаву
Вінницький суд засудив російську співачку, яка закликала захопити Київ і Варшаву
Детальніше
«Не маємо права забути» у Вінниці 28 липня згадають жертв теракту в Оленівці
«Не маємо права забути»: у Вінниці 28 липня згадають жертв теракту в Оленівці
Детальніше
«Безвісти зниклі — не значить забуті» у Сутисках відкрили Алею Надії
«Безвісти зниклі — не значить забуті»: у Сутисках відкрили Алею Надії
Детальніше
Радник Президента показав карту загрози від нових «Шахедів» Вінниця поки поза зоною ударів
Радник Президента показав карту загрози від нових «Шахедів»: Вінниця поки поза зоною ударів
Детальніше