Пенсії під час воєнного стану виплачуються своєчасно – Мінсоцполітики

Пенсії під час воєнного стану виплачуються своєчасно – Мінсоцполітики

14:20 03.03.2022

Пенсійний фонд України забезпечує вчасну виплату пенсій під час воєнного стану. Про це повідомили на офіційних сторінках Міністерства соціальної політики. Фінансування пенсій та соціальної допомоги за лютий 2022 року вже відбулося в повному обсязі у всіх регіонах країни.

Всі пенсії, які виплачуються на банківські рахунки, 25 лютого зараховані на рахунки одержувачів, відповідно до графіку фінансування.

Люди, яким пенсії приносять листоноші, не повинні хвилюватися. Пенсійним фондом всі виплати були перераховані в повному обсязі. Людям доставлять кошти за місцем проживання від Акціонерного товариства "Укрпошта", - про це повідомляє Вінницька міська рада.

Для пенсіонерів, які у період військових дій змінили своє місце проживання на території України, та одержували соціальні виплати через "Укрпошта", Уряд передбачив особливий порядок продовження цих виплат за новим місцем проживання.

Для цього людям за місцем свого перебування необхідно звернутись до органів Пенсійного фонду України і повідомити про зміну місця проживання особисто або за телефоном. Крім того, пенсіонери можуть звернутися через особистий електронний кабінет на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.

Таким людям виплата пенсії здійснюватиметься через відділення "Ощадбанку", як грошовий переказ без відкриття рахунку. Для отримання коштів у відділенні "Ощадбанку" людині необхідно пред’явити паспорт та довідку про присвоєння РНОКПП (індивідуального податкового номера).

Отримати роз’яснення та консультації з пенсійних питань, жителі Вінниччини можуть за номерами контакт-центру:

  • 0-800-219-108 (дзвінки безкоштовні),
  • 50-88-81,
  • 50-88-82,
  • 50-88-83.

Нагадаємо, Ситуаційний центр у Вінниці працює в посиленому режимі. Його працівники моніторять заїзди та виїзди в місто, пересування автотранспорту під час комендантської години та фіксують скупчення людей на території громади.

Читайте також

Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Понад 4 мільйони українців оновили військово-облікові дані
Детальніше
Томашпільська громада втратила Героя-захисника
Детальніше
Вінниця проводжає до Небесного Війська Дмитра Фурмана
Детальніше
Вінницька громада передала ще 200 FPV-дронів нацгвардійцям та прикордонникам
Детальніше
Відпочивальники табору «ЯМаріуполь – Родина» побували в дитячому центрі «Країна Мрій»
Детальніше