Печерську лікарню відновного лікування переобладнують для реабілітації ГероївПечерську лікарню відновного лікування переобладнують для реабілітації Героїв

Печерську лікарню відновного лікування переобладнують для реабілітації Героїв

09:26 12.04.2024

У Вінницькій області активно розвивають мережу реабілітаційних закладів. Аби військові та цивільні мали доступ до якісних послуг, Печерську обласну лікарню відновного лікування очікують зміни.

У Печерській обласній лікарні відновного лікування проходять реабілітацію пацієнти, які потребують відновлення порушених функцій опорно-рухового апарату, а також люди із захворюваннями периферичної нервової системи. Загалом, заклад має попит серед тих, хто потребує довготривалої реабілітації. 

Мультидисциплінарні команди надають широкий спектр медичних послуг для пацієнтів. У лікарні облаштовані реабілітаційні зали, оснащений кабінет асистивних технологій та ерготерапії, а також зала для занять з логопедом. На першому поверсі облаштовано три палати з інклюзивними санвузлами, - інформує департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА.

Печерську лікарню відновного лікування переобладнують для реабілітації Героїв

Наразі в закладі переобладнують палати та проводять ремонті роботи.

Наша головна мета - зберегти заклад і колектив, який тут працює. В лікарні потрібно попрацювати над створенням безбар'єрного простору, облаштувати палати Героїв. Ще не вистачає підйомника, щоб пацієнти могли без перешкод дістатися з першого на третій поверх. Маємо у планах встановлення зовнішнього ліфта. Загалом, ми бачимо, що потрібно зробити в закладі для позитивних змін. Будемо працювати! - підкреслила директорка Департаменту охорони здоров'я та реабілітації ОВА Ольга Задорожна.

Нагадаємо, до Вінниці прибула чергова допомога від німецького міста-партнера Мюнстера. Це спеціальний комплекс із підвісною системою. Його використовуватимуть у реабілітаційному відділенні міської клінічної лікарні.

Читайте також

У Гайсинській громаді створять реабілітаційно-оздоровчий центр "Долина УБД"
Детальніше
Вінницька обласна лікарня ім. Пирогова отримала учасний УЗД-апарат
Детальніше
Керівники поліції Вінниччини відвідали в лікарні колегу, що постраждав під час нападу
Детальніше
У Вінниці лікарня отримала систему терморегуляції для порятунку новонароджених
Детальніше
Фахівці вінницької лікарні побували в Національному реабілітаційному центрі Латвії
Детальніше
Де знайдуть кошти для фінансування вінницького Центру інфекційних хвороб
Детальніше