Освітяни Калинівщини запустили акцію, аби зробити громаду чистішою

Освітяни Калинівщини запустили акцію, аби зробити громаду чистішою

13:09 01.03.2024

У перший день весни працівники відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради оголосили акцію "Зробимо нашу громаду чистою. Кожен починає з себе".

Про це 1 березня інформує Калинівська міська рада.

Сьогодні ми оголосили акцію "Зробимо нашу громаду чистою. Кожен починає з себе" та своїм прикладом закликаємо долучитися до неї всіх жителів нашої громади. Адже, сьогодні, як ніколи, ми усвідомлюємо як потрібно дорожити своєю землею, цінувати те, що ми маємо. Ми не хочемо чекати, щоб хтось прийшов і зробив за нас наше місто чи села кращими, а хочемо самі докласти зусиль, щоб зробити світ навколо нас кращим. І кожен житель громади може долучитися до нашої акції та зробити добру справу, - каже начальниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман.

Освітяни Калинівщини запустили акцію, аби зробити громаду чистішоюОсвітяни Калинівщини запустили акцію, аби зробити громаду чистішою

Працівники відділу освіти вийшли на весняну толоку та упорядкували територію біля будівлі відділу освіти та розчистили садок, який тут росте.

Нагадаємо, на звернення жителів старостинського округу тривають роботи з упорядкування сільського кладовища по вулиці Левка Лук'яненка у Мізякові, що на Калинівщині.

Читайте також

На фронті загинув Захисник з Сальника Богдан Касинюк
Детальніше
У Вінниці триває толока на території оздоровчого табору
Детальніше
На війні загинув захисник з Калинівської громади Ярослав Божок
Детальніше
У Вінниці влаштували толоку для боротьби з борщівником
Детальніше
У Калинівці нечиста на руку гостя вкрала у знайомої 200 доларів
Детальніше
Калинівка передала військовим матеріали для будівництва бліндажів та оборонних рубежів
Детальніше