Оркестр Браїлівського Будинку культури зібрав чверть мільйона для ЗСУ

Оркестр Браїлівського Будинку культури зібрав чверть мільйона для ЗСУ

16:50 04.08.2022

Зразковий дитячий духовий оркестр Браїлівського Будинку культури під керівництвом Віталія Тодосюка доповнив плеяду благодійніх концертів колективу виступом у селі Ярошинці та знову побував у Бару.

Про це інформує Жмеринська міська рада.

Духовий оркестр з Браїлова вже здобув популярність та визнання серед жителів громад. Люди охоче допомагають збирати кошти на потреби ЗСУ, - розповів староста Браїлівського старостинського округу Ростислав Сваричевський.

Якісну оркестрову музику у виконанні юних музикантів впродовж червня та липня мали змогу почути також жителі та гості Вінниці, Шаргорода, Жмеринки, Гнівані, Літину та Браїлова.

Загалом вже зібрали 253 тис. грн. Частину коштів уже використано для придбання авто для військових, газових пальників та інших необхідних речей для наших славних воїнів, а також надіслано кошти підрозділу, в якому служить земляк юних музикантів, на інструменти для облаштування бліндажів. На решту зібраних коштів придбали необхідне спорядження для військових. 

Нагадаємо, у липні дитячий духовий оркестр з Браїлова продовжив благодійний тур містами Вінниччини. Під час виступів музиканти збирають гроші для допомоги ЗСУ.

Читайте також

Кухар-кондитер став сапером Вінниця прощається з бійцем Вадимом Безганом
Кухар-кондитер став сапером: Вінниця прощається з бійцем Вадимом Безганом
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Вінниччина сплатила понад 2,6 млрд грн військового збору з початку року
Вінниччина сплатила понад 2,6 млрд грн військового збору з початку року
Детальніше
Захищаючи Україну, загинув випускник вінницького ліцею №20
Захищаючи Україну, загинув випускник вінницького ліцею №20
Детальніше
Ветеран, який захищав Маріуполь, тепер працює автомеханіком і мріє про власну майстерню у Вінниці
Захисник Маріуполя, тепер працює автомеханіком і мріє про власну майстерню у Вінниці
Детальніше
Несла пішки мільйони в Молдову вінницькі митники зупинили жінку з незадекларованою валютою
Несла пішки мільйони в Молдову: вінницькі митники зупинили жінку з незадекларованою валютою
Детальніше