Оновлений сервісний центр МВС запрацював у Шаргороді

Оновлений сервісний центр МВС запрацював у Шаргороді

12:26 10.04.2024

Голова обласної ради Вячеслав Соколовий з робочою поїздкою побував у Шаргородській громаді. Участь у поїздці взяв заступник голови обласної ради Анатолій Ткач.

Керівники обласної ради разом із Шаргородським міським головою Володимиром Барецьким та секретарем міської ради Катериною Кедик ознайомилися з роботою сервісного центру МВС та Інклюзивно-ресурсним центром.

Донедавна сервісний центр МВС працював у місті Могилів-Подільський. Однак, через значну віддаленість деяких населених пунктів, було вирішено перенести цей підрозділ до Шаргорода. Таке розташування сервісного центру дає можливість людям отримати послуги більш оперативно. Там можна отримати широкий спектр послуг, серед них:

  • реєстрація,
  • перереєстрація,
  • вибракування транспортних засобів;
  • обмін,
  • видача посвідчення водія
  • ; проведення теоретичних та практичних іспитів для кандидатів у водії.

На теперішній час сервісний центр МВС у Шаргороді - це зручність, - зазначив Вячеслав Соколовий. - Для людей навколишніх громад - це близькість географічно та швидкість в обслуговуванні. Співробітники, які тут працюють, хочуть бути кращими, - немає черг, безперешкодність, доступність та професійне обслуговування.

Голова громади Володимир Барецький зауважує, що робота такого сервісного центру - це додаткові надходження до бюджету територіальної громади, що в свою чергу надзвичайно важливо. До того ж послуги тут можуть отримати громадяни з будь-якого куточка України, адже сервісні центри МВС працюють за принципом екстериторіальності.

Голова обласної ради Вячеслав Соколовий побував в комунальній установі "Інклюзивно-ресурсний центр". Заклад обслуговує та співпрацює з населенням трьох територіальних громад – Шаргородською, Мурафською та Джуринською.

Консультанти центру надають корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами, в тому числі з інвалідністю, сім’ям, які виховують дітей з числа ВПО, та дітям військовослужбовців, - розповіла директорка Центру Альона Куцолапська.

За сприяння голови Вінницької обласної ради Вячеслава Соколового працівники та вихованці Центру отримали допомогу - спеціалізоване реабілітаційне обладнання. Це тренажери для ходьби й допомоги стоячи для дітей, які мають порушення опорно-рухового апарату й пересуваються за допомогою крісла колісного, а також відповідні меблі й побутову техніку (два комоди, холодильник, мікрохвильову піч, духову шафу) для облаштування кабінету соціально-побутового спрямування.

Турбота про дітей - один із важливих напрямів роботи виконавчої влади і місцевого самоврядування. Ще декілька років тому в центрі майже нічого не було, - коментує Вячеслав Соколовий. - Але директорка закладу Альона Куцолапська дуже активна у намаганні створити кращі умови для підопічних. І ми бачимо результат. Я теж долучаюся до допомоги по мірі необхідності. На жаль, кількість дітей, які потребують додаткової уваги, зростає. Велику справу роблять люди, які тут працюють.

У Шаргороді керівники обласної та міської рад поклали квіти на Алеї Слави та вшанували пам’ять Героїв, які загинули за свободу та незалежність України.

Нагадаємо, у відділенні поліції № 2 Жмеринського РВП до річниці впровадження міжнародних стандартів захисту прав людини відбулось засідання круглого столу. Під час зустрічі учасники обговорили результативність роботи інноваційної підсистеми та підбили підсумки роботи.

Читайте також

Чотири ДТП з потерпілими зафіксували на вихідних вінницькі поліцейські
Детальніше
У Калинівці зіткнулись автобус та легковик - водій автівки загинув
Детальніше
Під Вінницею водій керував автомобілем під наркотичними солями
Детальніше
Під Вінницею зупинили водія, який так перепив, що ледь вийшов з авто
Детальніше
У Вінниці зупинили порушника, який перебував у розшуку та мав ознаки сп'яніння
Детальніше
Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"
Детальніше