Ободівській громаді повернули 2 га землі вартістю 250 тис. грн

Ободівській громаді повернули 2 га землі вартістю 250 тис. грн

11:20 18.06.2021
40

Вінницький апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу Вінницької обласної прокуратури на рішення Тростянецького районного суду Вінницької області про визнання права на земельну частку (пай).

Під час моніторингу Єдиного державного реєстру судових рішень прокуратурою було виявлено рішення Тростянецького районного суду, яким за фізичною особою в порушення вимог законодавства визнано право на земельну частку (пай) площею майже 2 га оціночною вартістю 250 тис. грн на території Ободівської громади Гайсинського району.

Прокуратурою встановлено, що правові підстави для визнання за громадянином права на земельну частку (пай) відсутні, оскільки під час розпаювання його не було включено до списків членів колишнього колективного сільськогосподарського підприємства. Відтак особа не отримувала сертифікат про право на земельну частку (пай), — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Крім того, суд, всупереч вимогам законодавства, визнав право позивача на земельний пай із невитребуваних паїв інших громадян.  

Узявши до уваги зазначені доводи прокурора, Вінницький апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції про визнання за фізичною особою права на землю, відтак ділянку буде повернуто у власність територіальної громади.

Нагадаємо, у Вінницькій міській територіальній громаді розпочинається аудит земель сільгосппризначення.

Читайте також
Прокуратура взяла на контроль справу про групове побиття вінницького підлітка
Детальніше
У власність Сутисківської громади передали адмінбудівлю вартістю 3,3 млн грн.
Детальніше
Жителя Ладижина підозрюють в антиукраїнській пропаганді
Детальніше
Жителька Тульчина, яка напідпитку скоїла смертельну ДТП, проведе 5 років у тюрмі
Детальніше
Як вінничанка вирощує городину посеред міста
Детальніше
Більше 20 тисяч гривень штрафу заплатить гайсинчанин за те, що чинив опір поліцейським
Детальніше