Облрада передала Гайсинській громаді землю під заклад для реабілітації військових

Облрада передала Гайсинській громаді землю під заклад для реабілітації військових

12:42 26.01.2024

На черговій 48 сесії Вінницької обласної ради депутати проголосували за передачу земельної ділянки площею в 9,4 га зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до комунальної власності Гайсинської міської територіальної громади.

Досі ділянка перебувала в постійному користуванні Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства "Віноблагроліс". Тепер вона передається до комунальної установи, яка буде займатися питаннями реабілітації військовослужбовців - учасників бойових дій.

Гайсинська міська громада створює установу соціальної реабілітації для військових, які повертаються з фронту. Планується, що ця земельна ділянка біля ставка стане зоною відпочинку для ветеранів та їхніх сімей, - зазначив голова обласної ради Вячеслав Соколовий. - Допомога армії та турбота про наших ветеранів - пріоритети роботи обласної ради. Ми розуміємо, що наші земляки, які беруть чи брали участь у бойових діях, потребують особливої уваги, медичної, психологічної допомоги та соціальної адаптації. Зрозуміло, що депутатський корпус підтримує ідею створення реабілітаційної установи в Гайсинській громаді та, відповідно, передачу їй земельної ділянки.

Облрада передала Гайсинській громаді землю під заклад для реабілітації військових

Нагадаємо, 26 січня Вячеслав Соколовий провів чергову 48 сесію Вінницької обласної ради. На початку сесійного засідання депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять захисників, захисниць та мирних жителів, які загинули у війні з російським агресором.

Embedded thumbnail for Облрада передала Гайсинській громаді землю під заклад для реабілітації військових

Читайте також

Вийшла з дому й не повернулася на Вінниччині розшукують 87-річна бабусю з розладами пам'яті
Не повернулася додому: на Вінниччині розшукують 87-річну бабусю з розладами пам'яті
Детальніше
На Вінниччині рятувальники вирізали водія з понівеченої іномарки деталі ДТП біля Тарасівки
На Вінниччині рятувальники вирізали водія з понівеченої іномарки: деталі ДТП біля Тарасівки
Детальніше
Через аварію на газогоні знеструмлені сім населених пунктів Вінниччини
Через аварію на газогоні знеструмлені сім населених пунктів Вінниччини
Детальніше
Масштабна троща на Вінниччині ВАЗ відкинуло під вантажівку після удару Mercedes
Масштабна троща на Вінниччині: ВАЗ відкинуло під вантажівку після удару Mercedes
Детальніше
Криваве застілля на Вінниччині один сусід ледь не вбив іншого ударом ножа
На Вінниччині один сусід ледь не вбив іншого ударом ножа в груди
Детальніше
Масштабна ДТП на Вінниччині зіткнулися легковик, автобус та вантажівка — є постраждалі
Масштабна ДТП на Вінниччині: зіткнулися легковик, автобус та вантажівка — є постраждалі
Детальніше