Обласна комісія триматиме на контролі виконання програми розвитку автодоріг на Вінниччині

Обласна комісія триматиме на контролі виконання програми розвитку автодоріг на Вінниччині

13:39 26.03.2021
13

Постійна комісія з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури під головуванням Андрія Ковальова на засіданні заслухала інформацію про хід виконання Регіональної програми розвитку автомобільних доріг області на 2019-2023 роки.

Рішення, які ухвалюються депутатським корпусом Вінницької обласної Ради не мають рекомендаційний характер. Рішення, ухвалені 3 сесією 8 скликання, чітко передбачають, що 20 відсотків з субвенції державного бюджету направляються на ремонт комунальних доріг. Нагадую, що субвенція є дохідною частиною спеціального фонду обласного бюджету, а порядок використання коштів ухвалюється депутатським корпусом. Також цим рішенням було ухвалено вимогу, щоб весь перелік комунальних доріг, який формує обласна комісія облдержадміністрації, перед затвердженням був наданий на розгляд та погодження постійній комісії обласної Ради з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури, – підкреслив перший заступник голови Володимир Кістіон.

Після обговорення, члени постійної комісії одноголосно прийняли рішення рекомендувати обласній державній адміністрації:

  • до 26 березня цього року надати перелік об’єктів будівництва, реконструкції та ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області для розгляду та погодження постійною комісією з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури відповідно до вимог чинного законодавства;
  • підготувати та надати обласній Раді проєкт змін до Додатка 6 “Перелік пріоритетних для відновлення автомобільних доріг загального користування місцевого значення” Регіональної програми розвитку автомобільних доріг Вінницької області на 2019-2023 роки щодо переліку об’єктів ремонту в розрізі років, відповідно до вимог Регламенту обласної Ради 8 скликання.

Дороги – це живильні артерії, що впливають на розвиток кожної галузі економіки. Відтак, виконання Регіональної програми розвитку автомобільних доріг області перебуває під контролем нашої комісії. Загалом на 2021 рік планується капітально відновити 60 км доріг та провести поточний ремонт на 36 км. Затверджено 98 пріоритетних доріг загального користування місцевого значення із 880 наявних в області, – прокоментував голова постійної комісії Андрій Ковальов.

Нагадаємо, ремонт доріг Вінниччини на вигідних умовах.

Читайте також
У Вінниці з початку року відремонтували п’ять вулиць приватного сектору
Детальніше
У Калинівській громаді збудують нову дорогу обласного значення
Детальніше
У селі Довжок Мурафської територіальної громади відремонтують дорогу
Детальніше
На будівництві доріг у Липовецькому районі розкрадали бюджетні кошти
Детальніше
У Тульчині капітально відремонтують 1,5 кілометра дороги
Детальніше
Ремонт і будівництво доріг на Вінниччині має відбуватись вчасно і якісно
Детальніше