Обабіч доріг Вінниччини почали встановлювати нагадувальні об’єкти

Обабіч доріг Вінниччини почали встановлювати нагадувальні об’єкти для водіїв

17:29 27.08.2020

Обабіч дороги на Вінниччині почали з’являтись різнобарвні велосипеди. Вони нагадуватимуть водіям про необхідність уважно ставитись до кермувальників двоколісних на дорогах.

Як зазначив виданню Vежа Олексій Завірюха з департаменту превенції вінницької поліції, за 7 місяців цього року в області сталося 37 ДТП за участі велосипедистів, в яких 4 людини загинуло і 31 травмована. Саме на місці однієї з цих трагічних пригод встановили один з символічних велосипедів.

Біля доріг Вінниччини почали встановлювати символічні червоно-білі об’єкти

Ініціативу проявили власники двоколісних у Вінниці. Вони звернулись за сприянням до поліціянтів. Велосипедисти дали поліцейським раму ровера з ободами колес. Ті обладнали його світловідбивними елементами. Такий червоно-білий символ і закріпили обабіч дороги, аби його було добре видно проїжджаючим кермувальникам.

Як пояснив Олексій Завірюха, найчастіше аварії за участі велосипедистів стаються переважно з вини автомобілістів, які не дотримуються безпечної швидкості, дистанції чи інтервалу. Однак поліцейський нагадує, що велосипедисти також мають дотримуватися правил і стежити за технічним станом свого ровера.

Фото: Vежа

Читайте також

Обмеження руху мотоциклів з 2200 до 0800 що показав експеримент у Гніванській громаді
Обмеження руху мотоциклів з 22:00 до 08:00: що показав експеримент у Гніванській громаді
Детальніше
На об'їзній дорозі Вінниці зіткнулися три автомобілі
На об'їзній дорозі Вінниці зіткнулися три автомобілі
Детальніше
На об'їзному шосе Вінниці сталася ДТП рух ускладнено
На об'їзному шосе Вінниці сталася ДТП: рух ускладнено
Детальніше
На Вінниччині п'яний водій не впорався з керуванням і протаранив електроопору
На Вінниччині п'яний водій не впорався з керуванням і протаранив електроопору
Детальніше
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія
У Вінниці під час комендантської години зупинили п'яного водія
Детальніше
Аварійність на вінницьких дорогах знизилась, але кількість травмованих зросла
Аварійність на вінницьких дорогах знизилась, але кількість травмованих зросла
Детальніше