Нічна тривога на Ямпільщині та пожежа на підприємстві: де на Вінниччині приборкували вогонь
Протягом останньої доби підрозділи ГУ ДСНС у Вінницькій області ліквідували чотири загоряння, два з яких виникли на відкритих територіях. Рятувальникам довелося працювати в різних куточках регіону, приборкуючи стихію, спричинену як технічними факторами, так і звичайним ігноруванням правил безпеки.
Про це 10 травня інформує ВІТА ТБ, посилаючись на головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
Зокрема, у самому обласному центрі на вулиці Р. Балаби вогнеборці гасили дрова, які спалахнули через необережність під час куріння. Ще один подібний випадок стався за межами міста Калинівка — там недбале поводження людей з вогнем призвело до пожежі на відкритій місцевості, — йдеться у повідомленні.
Неспокійною видалася ніч на 10 травня в Ямпільській громаді. У селі Підлісівка через коротке замикання електромережі вогонь охопив літню кухню. Завдяки професійним діям надзвичайників вдалося зупинити поширення полум’я та врятувати розташований поруч житловий будинок.

Аналогічна причина — несправність електромережі — призвела до пожежі на одному з підприємств у селі Вендичани, що в Могилів-Подільському районі. Для приборкування вогню на об’єкті було залучено одразу два спецпідрозділи ДСНС.
На щастя, в усіх інцидентах обійшлося без постраждалих.
Нагадаємо, за минулу добу підрозділи Головного управління ДСНС у Вінницькій області зафіксували 15 випадків виникнення пожеж. Географія надзвичайних подій охопила кілька громад, а основними осередками займання стали житловий сектор та відкриті території.





